Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más lány is, aki többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lány is, aki többet ad a párjának mint kap?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen anyagi dolgokban értem a dolgot, bár nálunk az is közrejátszik.

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, tőlem kapott már kulcstartót, karkötőt (mindkettő Star Warsos, nagyon szereti), pólót a kedvenc bandájától én meg nem ajándékot várok vissza hanem apró gesztusokat inkább... hónapfordulókra én mindig meglepem valami programmal, ha együtt vagyunk állandóan bújok, szeretgetem, kockulok vele a kedvenc játékaival... Őszintén szólva jól esne, ha néha venne 1 szál virágot vagy csak szervezne valami programot de nem tudom szóljak-e. Nem szeretném ha rosszul érezné magát. Szeret, nehezen fejezi ki magát és tényleg boldog vagyok vele. Csak kicsit rossz, hogy már az elején sincsenek ezek az apró kedveskedések. 20N


2016. nov. 21. 19:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, ha kajálunk vagy megyünk vhova mindig állom a saját költségeim.
2016. nov. 21. 19:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, neha en is ihy erzem, de ezeket szerintem fontos megbeszelni, mert a ferfiak sokszor nem veszik ezeket eszre, benned viszont ott marad a tuske, ha magadban tartod :)

Az en baratom is gyakran elfelejti...a viragot szerintem megint elfelejtette, ee azert legalabb otszor szoltam mar, en sem tudom, mit tegyek :(

2016. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális lány többet ad párjának mint amennyit kap. Minden normális fiu többet ad párjának mint amennyit kap!
2016. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd neki, tényleg nem azért ilyen, mert nem foglalkozik veled, hanem egyszerűen nem jut eszébe. Mi majdnem 5 éve vagyunk együtt, ő is olyan, hogy ezekről simán elfeledkezik, amikor már hiányom van apróbb meglepetésből vagy virágból, akkor szólok :D de már sokat változott, volt, hogy csak úgy átjött és hozott egy kindertojást, mert tudja hogy szeretem :D
2016. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3, ki ad többet, ha normális lány és normális fiú van együtt?

...


szerintem egy pár utalást tenni lehet, ahogy kijön. ha mentek az utcán, ne hallgasd el, mi tetszik, mit szeretnél, mit tervezel magadnak.


csodát persze ne várj. de lehet, hogy bejön.


én is sokszor érzek így egyébként.

2016. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
A lányok (bocs, te még az vagy) többsége pont ilyen palikat fog ki. Elvárod a szeretetet, jogosan, de neki nem mondod. Igazából ez még a kezdet...majd idővel szépen jön a gyerek terv, közös élet stb. felvetése....és kiderül majd hogy a kockulása fontosabb neki mint te meg minden más ami veled kapcsoaltos. Te fogsz belefáradni ebbe nem ő. Ő használ...te mindent megteszel...majd szépen vége lesz. (Bocs ha a lelkivilágodba tapostam de ez a szitu.)
2016. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez nem hangzik túl jól.

Amugy azt figyeltem meg, h általában a nők tesznek bele többet a kapcsolatokba, vhogy mintha nekünk fontosabb volna.

Én nem szeretnék ilyen kapcsolatot.

2016. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem főként ha egy kapcsolat elején vagytok, akkor igyekeztek a másiknak kedveskedni. Teljesen normális hogy te így viselkedsz ebbena kapcsolatban, nekem a fiú fura kicsit. Mondjuk én nem nem vagyok az ajándékozós típus, exemnek is csak ünnepekre ajándékoztam, most is 1 éves évfordulót vagyok hajlandó tartani max.
2016. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mi 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és azóta nem sikerült vennie nekem egy szál virágot... De tudod, ha mondanám neki, akkor már nem is lenne ugyanaz. Ünnepnapokon nyilván fogok majd kapni tőle valamit (gondolom), de ezek a hétköznapi apróságok nekem is nagyon hiányoznak. Nem tudom mitől lehet ez, valószínűleg ők csak szimplán nem tartják fontosnak.

19/L

2016. nov. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így eltem le az elso exemmel 4,5 evig...soha tobbet.... nő vagyok... egy csokor rózsat azert vehetett volna nekem evente ... ket kezemen nem tudnam megszamolni h en mennyi mindent adtam neki ... en csak anyagi... hanem erzelmi dolgoat... az elso volt nekem mindenben.. peobaltam a legjobbat adni magambol... azota negtanultam...

A kislanyom apja mar 2. Alkalommal csokivsl jott... 3. Csokor rozsaval... es minden honapban egyszer azota kapok tole rozsat miota osszejottunk, ... azota van egy 5 honapos gyonyoru kislanyunk...

Szakitsal vele.. 3 honap az nem sok ido... majd elfelejted.

2016. nov. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!