Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció egy egyszerű poénra?

Figyelt kérdés

A pasimmal, akivel egészen friss a kapcsolat -tehát nem ismerem még igazán a reakcióit- online beszélgettünk tegnap este. Mivel nem volt túl beszédes, és nagyjából egyszavas válaszokat adott csak a kérdéseimre, azt merészeltem írni, hogy "nem szeret ma velem beszélgetni", és hozzátettem egy mosolyjelet, hogy poén.

Na erre én minden voltam, csak kedves lány nem, konkrétan lehordott a sárga földig, és megsértődött, hogy akkor ő most elmegy aludni inkább, mert én mennyire megbántottam ezzel. Hozzátette, hogy válogassam meg a szavaimat.

Szerintetek tényleg ekkora bűnt követtem el? Nem gondoltam, hogy ekkora mimóza, hogy minden szavamra figyelni kelljen. Túlzásnak érzem.


2016. nov. 21. 22:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlzás..
2016. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy bántotta valami " ezért nem volt beszédes " . - rosszkor írtad, amit ...

Igaziból vannak emberek, akiknek szükséges egy kis magány olykor. Nem akarja vele bántani a másikat, csak ilyen. Szerintem ebben a kis magányzónában zavartad meg ezzel. Nem ellened Szólt a kiakadás.

Írd meg neki, hogy ne haragudjon. Ha beszélni akar, írjon nyugodtan, ha pedig kis magányra vágyik, szóljon. Ennyi. :)

2016. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezt erősen eltúlozta.

Innentől kezdve erősen figyelném, hogy ez most csak egy extra sz.ar napnak volt köszönhető, vagy jellemző rá, hogy "lehord a sárga földig" és iutasítgat. Nekem kicsit berregne a vészcsengő.

2016. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlpörgött a dolgon. Egyébként vevő az ilyen hülyéskedésekre vagy csak most nem tetszett neki? Én simán válaszoltam volna ilyeb poénos formában. :)
2016. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha most az elején ilyen sértődékeny akkor mi lessz később!Te próbàltad feldobni a hangulatàt ő meg elrontotta ezt egy besértődéssel !
2016. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De nekem is szarul esett az ő reakciója, nem is kicsit. És ha most visszagondolok, volt már egyszer valami hasonló pár hete, amin szintén megsértődött, de kis hülyeségen persze.
2016. nov. 21. 22:45
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Vannak akik annyira nem rajonganak az ilyen "poénokért". Persze ha Te igen akkor nem illetek össze, de nem lehet egyértelműen ördögöt kiáltani rá.
2016. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
az bíztos , hogy ideg gyenge. lehet pszihopata,vigyázz vele.
2016. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mégha magànyra is vàgyik akkor sem az a megoldás hogy a màsikat a sàrgaföldik elmondjuk mindennek!Én nem írnék neki elvàrom az ilyen pasitol hogy bocsánatot kérjen!Ha meg valami bàntsa nyissa ki a szàjàt mondja azt hogy ez meg az a probléma és megérti az ember és nyilvsn akkor nem poénkodik!Az én párom is volt mérges de nem ràm el is mondta megértettem de akkor sem hordott le mert viccelődtem!
2016. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nálam is megszólalt a vészcsengő elég erőteljesen, és köszönöm, hogy válaszoltatok - kicsit megerősítve amit én is éreztem.
2016. nov. 21. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!