Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció egy egyszerű poénra?

Figyelt kérdés

A pasimmal, akivel egészen friss a kapcsolat -tehát nem ismerem még igazán a reakcióit- online beszélgettünk tegnap este. Mivel nem volt túl beszédes, és nagyjából egyszavas válaszokat adott csak a kérdéseimre, azt merészeltem írni, hogy "nem szeret ma velem beszélgetni", és hozzátettem egy mosolyjelet, hogy poén.

Na erre én minden voltam, csak kedves lány nem, konkrétan lehordott a sárga földig, és megsértődött, hogy akkor ő most elmegy aludni inkább, mert én mennyire megbántottam ezzel. Hozzátette, hogy válogassam meg a szavaimat.

Szerintetek tényleg ekkora bűnt követtem el? Nem gondoltam, hogy ekkora mimóza, hogy minden szavamra figyelni kelljen. Túlzásnak érzem.


2016. nov. 21. 22:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Innen kezdve s-ard le!
2016. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Szerintem itt a vége, azért ne már.

Most visszaolvastam az ominózus beszélgetést, ami úgy indult, hogy megkérdeztem tőle, mizu és minden oké-e. Nyugodtan megoszthatta volna akkor, ha valami bántja.

2016. nov. 21. 23:08
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves?

A reakciójából nem olvasható ki egy érett férfi viselkedése.

2016. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
22 éves profi sportoló, szóval elvileg kemény srác...
2016. nov. 21. 23:21
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kemény, de ettől még agyilag zokni.
2016. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan sajnálom azokat akik most keresnek párt....

Némelyik esetben olyan kegyetlenül buták és agyilag toprongyosak egyesek, hogy félelmetes!

Ez a sok nemtörődömség a felek részéről... viszont az elvárások az egekig szöknek.. és ez mindkét nemre igaz! Elképesztő...

Pont azon gondolkodtam, hogy ha én ilyet irtam volna a férjemnek annak idején... bár nem tudtam volna ilyet irni, mert neki alapból mindig jó kedve volt, ha beszélhettünk, meg enélkül is.... szóval nem tudom.

Ennél srácnál valami nagyon nem stimmel. Azok alapján amit olvasok gyakorin, h mik vannak, komolyan én inkább örökre egyedül maradnék.

Nem bírnék egy ilyen szerencsétlen, mindenen megsértődő, csajozni nem tudó, nem tudom mit mondjak neki, nőgyülölő, okskodó ki fiezti a számlát- felesbe-az jó, szerencsétlen kis p*cspuding a kőgazdag csávók a jók minden nőnek és az izmos agyhalottak, akik verik és alázzák a nőket felfogásu.. kis majmot megtűrni magam mellett. Szégyen és gyalázat, ami ma megy.. :( :(

Ez, hogy már az egyszerű párbeszéd sem működik ez valami világvége.. :-O


Kedves kérdező, szívből kívánom, hogy találj magad mellé egy ÉRTELMES FÉRFIT! Nem pedig egy nyafis kisfiút, akiből harapófogóval kell a szavakat kihúzni egy szimpla beszélgetéshez és ha elsütsz nála egy poént besértődik, mint valami nemnormális.


Nem tudom mi van a mai fiatalokkal, vagy van valami a levegőben, amitől sokan ilyen hülyék és életképtelenek?

Elszomorító... abszolut.

2016. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%
#16 na azért nem ennyire tragikus a helyzet. Attól hogy épp a kórházban vagy, még nem beteg mindenki. Nyilván egy ilyen oldalon a problémás esetek kerülnek előtérbe, senki sem fog azzal jönni hogy ő most hű de mennyire boldog, és milyen jó pasija van. :)
2016. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális. Tudod mit javaslok? Ne a szavaidat válogasd meg, hanem azokat, akikkel randizol.


Semmi bűnt nem követtél el. Én leépíteném.

2016. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
17- te vagy az élő példa arra mait írtam.. a másik felére.
2016. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ez eléggé fura, nem annyira normális.
2016. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!