Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen pasitól meneküljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasitól meneküljek?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a pasi. Ezelőtt 2 évvel jöttünk össze egy vidéki lakodalomban. Mivel Budapesten tanulok tovább igy felköltöztem hozzá. Minden nap 4:30kor kel és 19:00 körül ér haza. Mivel vezető beosztásba kerül mindig azt mondja neki kell megérkezni elsőnek és utolsónak is elmennie Mek kel várnia ha valaki túlórázik este 18:00ig.

Az a fajta főnök ha valaki le van maradva vagy ilyesmi akkor átöltözik és ő is beáll hegeszteni.

Havi 3 szombatot tuti bent tölt a túlórázókkal de szerencsére 14:00kor már indul haza.

Ez már munkamánia ?

Hét közbeni estéket takarítással tölti. mindenek makulátlanak kell lennie nem lehet egy mosatlan pohár sem mert nem tud elaludni. Az autójára különösen igényes pedig csak egy ócska vartburg. Na jó nem ócska úgy néz ki mint ha új lenne pedig már 34 évesi Akár új autót is vehetne mert jól keres nem értem mi ez a vartburg mánia. Ja és tök égő zenéket hallgat benne petróleum lámpa meg ilyenek. Mikor mondom halkítsa már le mert mindenki minket néz mindig azt mondja- ez az én életem úgy élem ahogy akarom.

Vasárnapi program az hogy elmegy a vidéki szüleihez + ott bevásárol szalonnát tepertőt hurkát a helyi hentestől.

Ja és és a hobbija hogy előveszi az akciós újságokat és táblázatot készít mi hol olcsóbb.

Szórakozás nuku mindig azt mondja ő fáradt. örül hogy aludhat.

Csak szerintem fura a pasi?

egyébként állati jó pasi jó a humora sportos, mindene klassz. csak olyan mint ha nyugger lenne.


Én 19 éves vagyok ő már 30 lehet hogy ez a baj ?


2016. nov. 22. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

"Mek kel várnia"



Naaaaaaaaaaaagyon gyenge trollkérdés. Sokszor magaddal kerülsz ellentétbe, ellentétesek az infók (egyszer 30

2016. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

*máskor 34 a pasi).


Egy szó mint száz, bad try.

2016. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a hülye,akit lehet hülyíteni.Ez esetben te :)
2016. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a kocsi 34
2016. nov. 22. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
#1 az autóra írta,hogy 34,de amúgy tényleg kamu kérdés,2 év járás után gondolom ismerné már annyira,hogy ne úgy írjon róla,mint akit most ismert meg,és hogy "milyen fura pasi":D
2016. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasi 30, a Wartburg 34 :) Amúgy az már veterán autónak számít, és akár értékes is lehet, az én barátom Wartburg-mániás, van neki vagy 5 ilyen, gyűjti őket. Igaz, nem jár velük. Szóval ez még nem lenne baj, de hogy ennyi idősen a munka és a takarítás tegye ki az életét, az már nekem nem férne bele egy párkapcsolatba (pedig jóval idősebb vagyok, mint az említett pasi). Kicsit kényszeresnek tűnik.
2016. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez ez elvarázsolt figura lehet. Szerintem próbálkozz másnál, nem a korával van gond. Nem illetek össze.
2016. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
NA AKKOR HALLJAM CSAK MI BAJOD AZ OMEGÁVAL (petróleum lámpa) ! :) Nem rossz kis zene az :) Jónak sem mondanám,de inkább az szóljon egy autóból, mint pl V-tech Krisz Zsuzsi (Rudi) és társaik. A túlzott takarítás az tényleg sok. Az szerintem pozitív tulajdonság, hogy beáll segíteni az embernek, legalább nem az a fajta góré, aki csak ül a kezén és a seggleheletével melengeti, miközben mások dolgoznak, viszont kikapcsolódnia nem ártana, elmenni szórakozni stb.
2016. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2014 augusztusába volt az esküvő ahol találkoztunk. Csak hétvégenként találkoztunk mikor lejött a szüleihez hétvégén. 2016 augusztusa óta élünk együtt.
2016. nov. 22. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Kattos, ami nem lenne baj, csak a kapcsolatotok rovására megy.


Beszéld meg vele, hogy változtasson ezen egy kicsit, mert biztos ő nagyon jól érzi magát a kapcsolatban, viszont te nem, és ez így nem fog menni hosszútávon!

2016. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!