Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Hat hónapja vagyunk együtt a barátommal,és körülbelül a harmadik hónapnál mondta el,hogy szorongó beteg volt(a szülei válása miatt),de kezelték és meggyógyult.

De,tegnap az anyukájával beszélgettem,és megkérdezte,hogy "Nem tudod szokott-e még gyújtogatni?"

Én pedig nagyot néztem,hogy miről beszél,aztán közölte,hogy kamaszkorába szívesen gyújtogatott,és szerinte a pszichológus sem segített neki,mert utána is folytatta azt,amit csinált.

Ennél már csak az ütött nagyobbat,amikor azt mondta,hogy gyakran lopott is,azért,hogy őt(az anyját)idegesítse,vagyis kleptomániás volt,de elvileg már azt "nem csinálja".

Fogalmam sincs,hogy tényleg elhagyta-e már a piromániát,de mindig babrál a gyufával,gyújtóval,mindig ő akarja meggyújtani a cigimet is,a gázt is.

Ha tényleg ilyen problémája van,akkor fel kellene keresni egy pszichológust?Nem merek rákérdezni,mert akkor azzal jönne,hogy a hülye anyjának hiszek(akit utál),meg,hogy elhagyom,azzal meg megint kész káosz lenne.

Én 19 vagyok,ő pedig már 24.



2015. aug. 23. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A "kedves" mama, rövid és gyors úton szeretne kiiktatni a fiacskája életéből, azért kamuzik.
2015. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el tuzolto keszulekeket gyujteni :)
2015. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok nagyon problémás gyerekből, kamaszból lett teljesen normális családapa, családanya.

Az meg, hogy anyuka ilyen formában adja ezt neked elő, a legnagyobb valószínűséggel azt jelenti, hogy nem bánná, ha ti nem lennétek együtt.


Beszélj ezekről a dolgokról a barátoddal, hallgasd meg az ő verzióját is.

2015. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az anyukája eltúlozza a dolgot. Megijeszt téged, hátha ezzel kicsit távolabb kerülsz a fiától.


Nyugodtan mond el, hogy mit tudtál meg, de téged ez nem befolyásol semmiben. De ha még megvannak a kleptománia jelei, akkor azt próbáld meg elcsitítani, vagy rábeszélni az orvosra, ami akkor hatékony, ha magától akar menni.

De szerintem erre nincsen szükség.

2015. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen "kedves", "jószándékú" anya mellett nem csoda, ha mentális problémái voltak a barátodnak...

A válasz a kérdésedre, hogy ha ugyanolyan bizalmatlan és elutasító leszel vele, mint az anyja, akkor jó eséllyel a problémák is visszatérnek. Ha elfogadó, megértő, toleráns vagy, akkor nincs oka a problémás viselkedésre. Ilyen egyszerű...

2015. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvassátok már el rendesen a kérdést!
2015. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!