Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel és hogyan hitessem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatyi94 kérdése:

Mivel és hogyan hitessem el vagy bizonyitsam be hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Szerettem egy lànyt de az engem nem. Több mint egy évig jàrtam hozzà, de ahogy szerettem màr úgy haragszom rà...A làny legjobb barátnője azt mondta nekem hogy én tennék érte és bizonyitanék is, és ha végleg elengedem a baràtnőjét akkor összejön velem...Elengedtem egy szavàra de a làny baràtnője ellenem forditotta és azt hiszi a làny hogy én beszélek róla és hazudok amikoris ràjöttem hogy a làny akihez jàrtam Ő beszél a sajàt baràtnőjéről csak ràmterelt mindent! A làny azt hiszi én beszéltem ami nem igaz, és azt mondta nem haragszik ràm de egyszerűen nem beszél velem. A lány tőlem 100 km-re lakik, a nagymamàjàék a szembe utcàba, gondoltam elmennék megkérdezni a làny mikor jön le hogy szóljanak màr ha itt van és megbeszélni a lànnyal mindent...Jó ötlet? Facen nem ír vissza és a telefont sem veszi fel, pedig soha semmit nem mondtam róla. A baràtnője a ludas, mert akàrmi történt a baràtnő bàtyja mindent tudott mert nekem elmondta, és a fiú erről a helyzetről is tud és amikor ràkérdeztem hogy kitől szedi ezeket azt felelte a fiú hogy: Egy hozzàm nagyon közel àlló valakitől aki nem a baràtnőm! Segitsetek kérlek!
2016. nov. 23. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Atya p.icsa.
2016. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!