Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki, hogy megváltoztam, ha el akar hagyni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, élettársam 26. Tíz hónapja vagyunk együtt. Talán gyors volt ez az egész is, és nem tudom miért, mikor leköltözött, rengetegszer a hisztimmel és a makacsságommal harcoltam ki sok olyan dolgot, és vitatkoztam sok olyan dolgon, aminek belegondolva mostmár, nem is volt értelme. Ő dolgozik,csókkal búcsúzik, és csókkal üdvözöl. De amint felszáll a buszra, 2 napja csak vitázik, azt mondja hogy nagyot csalódott bennem, nem akarja ezt folytatni, mert lehet megváltoztam, de fél hogy újra olyan leszek, és pofára esik megint. és már sok esélyt adott. Az is lehet hogy a sok cslódottság miatt csináltam ezt, igazából már nem tudom. De a lényeg, hogy most beláttam a hibáim, és komolyan vele akarom leélni az életem békésen. De ő már ebből a szempontból nem bizik bennem, és ezért nem is boldog. Bele halnék ha elveszíteném. Tudom lehet hogy késő, de hátha. Hogy tudnám helyre hozni, hogy tényleg itt az utolsó, és megváltoztam?
2015. jún. 12. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel nem írtál konkrétan semmit, így nem tudok válaszolni sem
2015. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csalódott, és elvesztette a bizalmát, mert azt hitte, hogy nyugodt, higgadt ember vagyok, de sokat hisztiztem. És sok értelmetlen vitát szítottam. Fél még egy esélyt adni, mert nem akar pofára esni, mert már sokszor adott esélyt, de mindig vitatkoztam egy egy beszélgetésnél. Ő azt mondja, hogy így nem boldog velem, és nem akarja folytatni. De hogy görbe tükröt mutattam magamnak, rájöttem, hogy mennyire igaza van, és mit veszíthetek,ha elengedem.
2015. jún. 12. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj az esetedböl és azt használd a következö kapcsolatodban.
2015. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsika, de én sem hinnék neked. Mi a garancia, hogy a jövőben nem teszed? Ha békés életre vágysz, akkor miért mentél bele értelmetlen vitákba, miért hisztiztél?
2015. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!