Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm karácsony mániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm karácsony mániás és túlzásba esik a vásárlással. Hogy lehetne leállítani?

Figyelt kérdés
Már októberben több tízezreket költött apróságokra.Mindennap legalább vesz egy karácsonnyal kapcsolatos dolgot.Hiába mondom neki,hogy elmegy a pénz nem is érdekli.Tavaly már végig "szenvedtem"de még akkor sem költött ennyit.Mit csináljak?
2016. nov. 23. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a saját pénzét költi nem tehetsz sokat.
2016. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Pontosan, ameddig a rezsibe ad, és nem tőled tarhál addig ne is foglalkozz vele.
2016. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van viszont ha tőled kér akkor nem adsz neki, ha besértődik akkor mond neki hogxbjolvan adsz de akkorbő vállaljon be 2 munkát vagy túlórát hogy tudjatok isnenni valamit januárban.
2016. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! :D Velem ott van a barátom és megkérdezi, hogy "Tényleg szükség van erre?"

Ha csak a karácsonyra költ ennyit és mondjuk egész évben minden hónapban pár ezret félre rak rá, akkor szerintem belefér. Mondjuk ugye senki nem tudja, hogy milyen anyagi helyzetben vagytok és mennyiből költ el tízezreket.

2016. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!