Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, párkapcsolatban titeket mennyire zavarna, ha a hivatalos ügyek intézését, vásárlással, mindennel egyetlen napra zsúfolná be a párotok egy adott héten?

Figyelt kérdés

Általában úgy csoportosítom, s úgy tervezem meg előre az elintézni valókat, hogy egy napon kelljen mindenhová mennem. Így megspórolok egy csomó időt és csomó kilométert a felesleges gyaloglásokkal, utazásokkal, békákázással. Igaz, hogy így a hét egyetlen hétköznapjának délutánján minden program ugrik, de a többi nagyjából, úgy ahogy szabad lenne. Általában minden hónapban kétszer-háromszor fordul elő egy ilyen "ügyintézős" nap, amikor örülök, ha egyáltalán este 7-8 körül haza tudok érni, de szervezés szempontjából tökéletesen kivitelezem az aznapi napot, tehát úgy járok-kelek a városban, hogy ne kelljen nagyobb kitérőket tennem. És nincs mese, menni kell, mert X iroda 4-kor zár be, Y iroda fél 5-kor zár be, Z iroda fél 5-kor zár be.


Titeket mennyire zavarna ez a fajta, droid "szervezettség" bizonyos napokon?


2016. júl. 18. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Legalább több időd jut másra és a párkapcsolatodra is. Nincs ezzel gond.
2016. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma? A párodnak nem kötelező veled menni, neki is van élete.
2016. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Úgy intézi az ügyeit, ahogy tudja, akarja, lehet. A lényeg, hogy el legyen intézve. Az én párom, mondjuk, nem ilyen rendszeres, általában én vagyok a notesza meg az esze, én juttatom az eszébe, hogy ezt-azt el kell intézni.
2016. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is így szoktuk,de nem megy vele sok idő,postán fizetünk be mindent,aznap van nagybevásárlás,másik nap meg egy piaci vásárlás.
2016. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Nem izgat, hogy mikor, hol, merre és hányszor. A lényeg, hogy el legyen intézve. Vagy ő, vagy én járom le ezt a körtúrát, mindegy, de ezeket úgyis mindig le kell tudni.

:)

2016. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nekem szabadnapom csak hét közben van, nagyon zavarna, hogy pont engem iktat ki. Szerencsére nem ilyen párom van.
2016. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Semennyire, én is jobb szeretek egyszerre megcsinálni mindent, mert lusta vagyok minden nap hol ezért, hol azért a városban/egyetemen rohangálni.
2016. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem zavar, a barátom is pont ilyen. Még szimpatikus is amúgy, mert én is egyszerre szeretem letudni a "rossz" dolgokat, hogy ne legyen minden egyes napom valami aprósággal elcseszve. Nálunk úgy néz ki a dolog, hogy szól előre, hogy mikor tartja majd ezt a napját, és akkor kiélvezem az egyedüllétet, meg akkora időzítem a nagy takarítást. Ilyenkor hallgathatom a kedvenc zenéimet, amiket a barátom ki nem állhat, nyugodtan zöröghetek takarítás közben, mert nem megyek senki agyára vele és bármennyit anyázhatok, ha a teregetésre kerül sor. (Utálok teregetni, mindig felidegesítem magam rajta.)

Ha ezekkel megvagyok, akkor megfürdök és összedobok valamit.

2016. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!