Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta hogy simán egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szangii kérdése:

Azt mondta hogy simán egyedül hagyna. Ez nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a párommal kulfoldon élünk. Az a helyzet, hogy idén karácsonykor nem tudunk hazamenni mivel nem kapok szabadságot. A párom azt mondta hogy ha nem tél lenne és karácsony akkor simán hazamenne egyedül egy hétre. Nekem ez nagyon rosszul esett mivel én sosem mondanék neki ilyet.. Nektek ez nem esne rosszul? Hiszen csak ketten vagyunk itt és itt senki más nincs velünk.

1,5 éve vagyunk egyutt es lakunk is egyutt.

21L , 23 F



2016. nov. 20. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem egy hős szerelmes szöveg, sőt még nem is valami párkapcsolatba való.
2016. nov. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem esne rosszul, mivel kibírnék egy hetet simán. Anno tök egyedül mentem ki külföldre dolgozni egy évet, szereztem ottani külföldi ismerősöket, velük találkoztam, ha épp úgy volt, ha meg nem akkor otthon voltam egyedül, sőt, akár a városba is bementem egyedül.

Nem igazán értem a problémád.

2016. nov. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

1 hetet nem bírnál ki, amikor dolgozol?

Amúgy meg nem megy haza, éppen rád való tekintettel. Mi a gond?

2016. nov. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ha valóban azt mondta, hogy SIMÁN, az bunkóság. egyébként nem értem, a tél meg a karácsony mit változtat a dolgon. de valóban: inkább az számít, hogy mit csinál, minthogy mit szövegel.
2016. nov. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Nos, gondolom nem lelenc, s nem árvaházban nevelkedett, így van családja, rokona, barátai, ismerősei otthon, akik régóta nem látták. Gondolom én. Szóval ő kapott szabadságot, te nem. Akkor lényegében ha otthon marad, míg te dolgozol, akkor sem vagytok együtt nem? Vagy igen? Bejár szórakoztatni? Csak kérdezem...


Próbálom magamat a párod helyébe képzelni. Valószínűleg mivel az év egyik nagy ünnepe, meg hó, meg hideg, meg kisjézus, meg karácsony, meg a szeretet és megbecsülés, blabla, ezért nem utazik el, jelezve, hogy fontos vagy neki, és nem hagy téged egyedül az ünnepekre, pedig ő elmehetne a rég nem látott és számára fontos emberekkel végre találkozni. Akkor végül is téged többre tart, mint őket, és előtérbe helyez hozzájuk képest. Örülünk? Ezt az időszakot és fontos ünnepet veled szeretné tölteni. Egyéb esetben, ha csak simán év közben volnátok, viszont elutazna, amikor nincs ilyen fontos esemény.


Nekem rosszul esne? Nem. Érteném, hogy mit akar ezzel közölni.

2016. nov. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!