Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már semmit se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már semmit se érzek a barátom iránt?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhagyni őt, ezt előre leszögezném. Fogalmam sincs, mi történt velem, de egyszerűen elmúlt részemről minden, tehát nem csak szexuálisan nem kívánom, hanem már szinte olyan nekem, mint egy sima barát. Nem járunk hónapok óta sehova, nem mozdulunk ki, sokat veszekszünk, szeretnék valahogy javítani. Volt már valaki ilyen helyzetben? Elmúlt, vagy törődjek bele és lépjek tovább? Annyira szeretném, ha ez csak átmeneti dolog lenne. 21/L

2016. nov. 18. 01:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Találsz ezer mást lányként 5 perc alatt.
2016. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Há mittomén
2016. nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

En is hasonlo cipoben jaron, nem akarok kilepni,csak ha tenyleg muszaj :)


Nalunk is sok a vita, szinte napi szintu,ami sokat rontott a kapcsolaton,de leginkabb azert kezdek kiabrandulni,ahogy o viselkedik ezek hatasara. Hianyzik a "tuz", az izgalom,ami az elejen volt,nem latom, hogy mar annyira oda lenne ertem.


Miota vagytok egyutt, es mikor kezdodtek a vitak, valamint milyen suruek,miert vannak?


Sok mulik a kommunikacion,ez a legfontosabb. Probalj vele leulni, es megbeszelni, ha meg akarod menteni. Mondd el neki azt is, hogy jarjatok el tobbet egyutt,porogjetek, fiatalok vagytok, nezd meg, hogyan erzed magad akkor vele, lehet ebbe is untal bele, hogy egyhangu,monoton az egesz.


Az is meglehet, hogy fiatal vagy, es egyszeruen kiszerettel belole,meg szeretnel fejlodni nelkule az eletben, kielvezni a fiatalsagodat. Ennel az esetnel jobb, ha elfogadod a kialakult erzest,amennyiben a fentiek utan sem ternek vissza, es eselyt adsz magadnak a boldogsagra esetleg massal a jovoben.

2016. nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyunk együtt. Sajnos mindenen összeveszünk. Én az elején sok mindent eltűrtem, most meg kinyitom a számat, ez a fő baj. Haragszik, ha megmondom, hogy nem tetszik valami. Pl mondom neki sokszor, hogy mi sose járunk sehova, pedig én nem igénylem a fizetős programokat se, csak néha egy kis sétát, ezt-azt. Azt is megértettem, ha nem volt pénze, felajánlottam, hogy akkor most majd én fizetem, egy pár vagyunk, de azt nem hagyta. Nem nagyon tudunk sajnos megbeszélni semmit, én is makacs vagyok, ő is, bár én valamivel engedékenyebb vagyok, sokszor engedtem neki.
2016. nov. 18. 01:54
 5/16 anonim ***** válasza:

A "sima" barátokat általában szeretik. Ez jó alap egy kapcsolatnak. Ez egy normális mechanizmus, nem kell tőle megijedni. Azt kéne belátni és elfogadni, hogy a kebelbéli szimpátia, meg az altesti gerjedelem két külön dolog. Meg kéne a dolgokat beszélni egymással veszekedés nélkül. Nem úgy értem, hogy egymás után halhoz állítjátok egymást, hogy ki min változtasson különben...hanem próbáljátok azt megbeszélni, hogy mit éreztek/nem éreztek egymás iránt és az nektek mennyire elég. Ahol szeretet van, mindkét részről, ott lehet még valami. Ha nincs, vagy egyoldalú, ott nem igazán lehet mit tenni. Még esetleg annyi, hogy a szeretet az van vagy nincs; nincsenek "fajtái".

30/f

2016. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

21 évesen ne ragadj bele egy rossz kapcsolatba.

Feleslegesen epited le magad mentálisan.

2016. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BlackSword ***** válasza:
82%

"altesti gerjedelem" Na ezen jót nevettem...


Szerintem ennek annyi... Se szerelem, se vonzalom, se kommunikáció, se megoldás...


Lépj tovább... Még fiatal vagy, ne egy semmilyen kapcsolattal rontsd el az életedet... Van még időd... Építsd az egzisztenciádat, aztán majd lesz valami...

2016. nov. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En atmentem ugyanezen az elso kapcsolatomban 19 evesen. Amikor eloszor ereztem ugyanezeket, mint te most, azutan meg masfel evig huztam a kapcsolatunkat. Visszagondolva nagyon megbantam, semmi ertelme nem volt, csak en is bele voltam pistulva, hogy "de en nem akarok szakitani".
2016. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Elmúlt a tűz, langyos pisi lett a régi lángoló szenvedélyből, minden olyan rutinszerűen ment- szex ekkor és ekkor, így és így- eltérni nem lehet tőle-, program ez meg az (általában nála filmezés), és így ennyi. Részemről is abszolút elmúltak az érzelmek, de pont ugyanezen gondolatmenet mentén (egyébként én is pont 21 voltam akkor) nem akartam szakítani, mert "hátha csak egy hullámvölgy", meg "egyik kapcsolat sem tökéletes", "ez a természetes", "mással is ilyen lenne", és ezekhez hasonló kifogásokkal. Mondtam neki, hogy na, pörgessük fel az eseményeket, menjünk erre-arra, csináljunk ezt meg azt, egyetemisták voltunk mindketten, abszolút a költséghatékony lehetőségeket soroltam, és mindegyiket élből elutasította, olyan havonta egy ESETLEG még be is jött, az a fél órás sétálgatás a városban jellegű dolog. Aztán egyszer csak találkoztam valakivel, aki törődött velem és színesebbé tette a napom, és még én voltam a szemét hűtlen cafka, hogy el mertem hagyni érte. Hát bocsesz. Egyébként az illetővel még mindig minden napom színes, sőt, esetében az, hogy "mással is ilyen lenne" nem igaz, az meg főleg, hogy "egy kapcsolat sem tökéletes". De. Az. Fiatal vagy még, próbáld meg kicsit felpörgetni, de ha ő nem nyitott, vagy nincs esélye, akkor 2 év még nem olyan hosszú idő (én is ennyi idő után léptem le), hogy fájdalmas legyen ilyen körülmények között lemondani róla. Ne ragadj benne hosszú évekig egy halott kapcsolatba, mert azzal mindkettőtöknek ártasz.
2016. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Ha rám hallgatsz ne eröltesd ezt a kapcsolatot. Pontosan ilyen az a kapcsolat aminek ritkán van jövője. Majd találsz olyan fiút aki mindig figyelmes lesz, ügyel arra hogy ne bántson meg. Ez a fiú nem érdemli meg, hogy legyél neki.. Én a volt barátnőmmel sokat csavarogtam. Mindig mentünk valahova. Nem számított senki véleménye:))

Szerintem nem átmeneti, ha elhanyagol, nem érzi úgy hogy az élete értelme vagy, akkor ez a kapcsolat nem kapcsolat. 2 ember kell egy kapcsolathoz sose feledd.


20F

2016. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!