Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem meri nyíltan felváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri nyíltan felvállalni a legtöbb férfi, ha a kövér nőkhöz vonzódik?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem érzem cikinek,hogy rajongok a hatalmas méretű hölgyekért.Azt sem értem,hogy mit szólnak azok a nők,akikkel az utcán nem jelenik meg a párjuk,mert égőnek tartja,hogy ő kövér.Én minden fórumon védem a nagyon kövér nőket,mert rengetegen bántják őket.

#nők #kövér #tisztelete
2016. nov. 26. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Én nem tartom vonzónak a kövér nőket, max a kicsit husisabbakat, izmosabbakat, de az meg teljesen más, mint a kövér. Inkább fogpiszkáló testű legyen, mint kövér.
2016. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem igaz. Barátom, nemrég dobta a manöken típusú párját és vidáman sétál a városban egy olyan 130 kilós hölggyel. Sugárzik róluk a boldogság.
2016. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Világ életemben kövér csaj voltam, és sokszor belefutottam én is, hogy a pasi hol nyíltan, hol burkoltan közölte, hogy inkább csak titkokban találkozzunk, hogy ne tudják, hogy együtt vagyunk. Én meg ilyenkor nyíltan közöltem mindig, hogy akkor lehet keresni olyat, akivel nem ciki végigsétálni az utcán. Azt a nőt se értem, aki ezt elfogadja.


Sok pasi csinálja ezt, hogy van egy "kirakatbarátnője", akivel lehet villogni, és nem ciki megjelenni a haverok meg a kollégák előtt, de titokban van egy mázsás szeretője, akivel imád szexelni.

Az ilyen ember abszolút nem férfi a szememben, hanem egy pánikolós kisfiú, aki úgy éli le az életét, hogy másoknak akar megfelelni.

Miközben ezek a mások abszolút magasról lesz.arják, hogy ő kivel vagy együtt. Gondolom, más se azt nézegeti az utcán, hogy vadidegen emberek kivel mennek kézen fogva.


Az meg megint egy másik, és igen érdekes kérdés, hogy aki ezt nézi, sőt felhatalmazva érzi magát arra is, hogy beszóljon, az mit képzel magáról, és érdemes-e vele foglalkozni.

2016. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem sok férfit ismerek, aki a kövér nőkhöz vonzódik. Az megint más tészta, ha van feneke meg melle, de ha egyik sincs, csak pl hasa, akkor máris nem annyira vonzó. Márpedig ilyen is van.
2016. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi a normal alkatu vagy vekony nőkhöz vonzódik.esetleg teltkarcsu cicis popsis de kis deraku lapos hasu csajokhoz. Kisebbség vagy es mindenki lexarja ki kivel van
2016. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már. De olyan szinten nem merik felvállalni némelyek, hogy még baráti körben sem említenék meg. Olyan fura az, hogy ennyire függünk mások véleményétől :)
2017. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!