Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondaná nektek a párotok egy meghitt pillaantban hogy ígérjétek meg hogy soha ne hagyjátok el, azt miért teszi?

Figyelt kérdés
Mármint miért mondja?Mert annyira szeret?
2016. nov. 26. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem, egyszerűen csak elvakult, nem lehet olyat ígérni, ami képtelenség.

És mi van, ha a kapcsolat tönkre megy? Mert mondjuk nem tesztek eleget érte? Most még az elején minden happy, de majd 10-20-30 év múlva is ugyanezt fogja kérdezni?


Ennek a kérdésnek, amit feltett, semmi értelme sincs.

2016. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondja, mert szentimentális. #1-nek igaza van.
2016. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszi, mert szentimentális, szerelmes és fél, hogy elveszíthet.

Ez persze nem jelenti, hogy ez így is marad örökké.

2016. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Mert tudja, 5 perc mulva telefonál a haverod, hogy ö is megdugta és ezért ne akarj szakitani. (ekkora fas-kalap kérdést?????)
2016. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fél hogy elveszít téged, fél a magánytól, hogy egyszer újra egyedül lesz...

Ha tőlem valaki ilyet kérne én nem arra következtetnék először hogy mennyire szeret... de azért nem mindegy hogy mikor és hogyan mondja.

2016. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy feltétel nélküli szeretet vár el, és nagyon rosszul esne. Sokkal jobban esne, ha azt mondaná, hogy mindent megtesz azért, hogy ne akarjam elhagyni. És természetesen viszont. Én a páromnak EZT ígértem, és erre is kértem.
2016. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!