Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha a veletek alvó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a veletek alvó nő, akivel már nincs érzelmi kötődés éjjel átölel, odabújik, mellkashoz simul, azt hagyjátok vagy finoman megpróbáljátok hárítani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha arról van szó, hogy szakítottunk és másnap már kiköltözik, de aznap nem volt alkalma és csak egy ágy van az egész házban, akkor hárítok.

Ha mindketten megbeszéltük, hogy ennyi volt, akkor minek bújik?

Ha viszont csak az én felemről egyértelmű az elhidegülés és ő nem tudja, vagy akar valamit, akkor az attól függ. Lehet, hogy hagyom és hogy ne az éjszaka közepén kelljen ezt megbeszélni, de másnak mindenképpen elmondanám, hogy mi a helyzet.

2016. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ki van e mondva hogy vége a kapcsolatnak? Ha igen akkor természetesen nem hagyom.

Ha még csak fejben van vége, akkor hagyom, vagy finoman hárítom. Így kényelmetlen, most a másik oldalra fordulok stb. Hasonló kijelentések közepette,és meg sem próbálom szépíteni hogy nem azért fordulok el mert nem szeretlek...


Nekem egyébként ez hiányzik legjobban mióta egyedül vagyok, az összebújás. Mindig szerettem ha oda bújik a párom, csak már akkor nem amikor kimondott ez nem működik köztünk. Akkor is próbált volna de én nem hagytam, nem akartam hitegetni hogy mehet minden úgy mint régen.

2016. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt olyan Exem ahol közös megegyezéssel szakítottunk, de arra kért, hogy ne hagyjam ott egyik napról a másikra, legyen levezetés. Csak este találkoztunk, de igényelte hogy ott legyek, amit fokozatosan ritkítani kezdtem. A szakítás után már nem volt szex, de amikor ott voltam minden este odabújt hozzám és egy szempillantás alatt elaludt.

Azzal a nővel, akit már nem szeretek, sőt inkább utálok(szándékosan átejtett, manipulált, megcsalt)nem bújnék egy ágyba, de akivel szerettük egymást de valamiért mégsem passzoltunk össze, azzal bármikor, feltéve hogy Ő is ezt akarja és éppen nincs párom.

2016. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sztori az, hogy sok minden áll a kapcsolatunk útjába, ami miatt nem működhet szerinte, de mégis együtt vagyunk "se veled, se nélküled" kapcsolatban. A dolgok, amik közénk állnak szerinte, ahelyett, hogy próbálna megoldást találni, kihátrál és inkább azt mondja, hogy nem szeret. De én azt érzem, hogy szeret, mert azt érzi az ember ugyebár. Szóval, ha valóban nem szeretne, ergo nincs kötődés, akkor hagyna ilyeneket? Mert tudom, hogy nem aludt. Meg félálomban néha ő is bújik, átkarol. Szóval ilyenkor mi van? Mert én sosem a szavaknak hiszek!
2016. febr. 17. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Az van hogy akármennyire is hihetetlen de a férfiak is igénylik a gyengédséget. Neki is jó érzés ha odabújhat.

De az esze tudja hosszú távon nem működne köztetek. Nem biztos hogy miattad, lehet ő nem szeret már eléggé, és hitegetni sem akar

2016. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én jól megdugnám
2016. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha se veled se nélküled kapcsolat, akkor ne háríts el, ha jólesik. Még kisülhet ilyen dolgokból sokminden.
2016. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!