Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnánk vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnánk vissza egymáshoz?

Figyelt kérdés

A barátommal már évek óta együtt vagyunk, de az utóbbi hónapokban nagyon sokat veszekedtünk, én féltékeny voltam elég durván, ő meg eléggé elhanyagolt engem. Megbeszéltük, hogy szünetet tartunk, hogy egy kicsit átgondoljuk a dolgokat mindketten, mit akarunk, min kéne változtatni, stb. A szünetet végül ő "törte meg", mert nagyon hiányoztam neki, azt mondta hogy átgondolt mindent, tudja hogy hibás volt ő is, és hogy persze szeret engem (én is őt). De az utóbbi két találkánkon is volt "összezörrenés", amit ő indított meg...

Az történt hogy van egy lány akire nagyon féltékeny voltam és elég durván hisztiztem emiatt, és ott volt ő is, ahova mi mentünk. Szóval mondta a barátom, hogy ha zavar, akkor elmehetünk máshova, én meg mondtam, hogy nem érdekel hogy itt van a lány, már nem vagyok féltékeny, mert beláttam, hogy fölösleges, ő meg felhozta ezt valahogy úgy hogy ennek örül mert elég durva cirkuszt rendeztem anno és nem akarja újra átélni, de ilyen fura hanggal... Én meg mondtam neki hogy nem, ha menni akar, akkor menjen, én nem fogok idegeskedni, ha okot látok a féltékenységre akkor inkább szakítok...

Most meg az volt, hogy a számítógépemhez akart ülni, de én előtte kiléptem a Facebookomból, én meg láttam rajta hogy ezt zokon vette, mert mondta is hogy nem fog beleolvasni semmibe nem kell így beparáznom... utána meg belekötött mert xy vírusírtó van a gépemen és megjegyezte hogy minek ez rá, az egy nagy xar, meg hogy én még ezt sem tudom... Szóval kicsit ellenségesen viselkedett és ez rosszul esett... De utána rendben volt minden, magához húzott, megölelt és megcsókolt, stb... Most mégis rosszul érzem magam, mert rosszul estek ezek a dolgok...


2016. nov. 27. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Tudod mi van? Amíg csináltad a féltékenységi hisztit, fontosnak érezte magát, mert te ennyire imádtad őt. Most meg azt látja, hogy beleuntál és bepánikolt, hogy el fog veszíteni és tökre feszült ettől. A beszólogatásra meg szólj vissza, ennyi.
2016. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nektek nem fajdul meg a fejetek egymastol? Minden bunkosagtol mentesen, ha nekem ilyen kapcsolatban kene elnem, ahol ennyire keszen all mindket fel egymas felre ertesere, szavainak kiforgatasara, es utana egy veszekedesre, akkor inkabb nem elnek ilyen kapcsolatban, mert csak felesleges szivjatok el egymas energiait.
2016. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz túllépni a felépült sérelmeken, rossz reakciókon, én sem tudom, hogyan lehet, ha rájössz szólj :)
2016. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!