Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hiányzik a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik a szerelem?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, hogy mindenhol boldog szerelemes párocskák nekem meg még senkim nem volt pedig elmúltam már 16 éves. Komolyan 10-11 évesen jobb helyzetben voltam mikor először lettem szerelmes ráadásul a fiú is szeretett, de nem lett semmi, akkor korai lett volna. Ennek már 5 éve, semmit nem tudok róla. :( Na mind1, szerelem ellenes lettem. x( xD

16/L


2010. ápr. 30. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Na mind1, szerelem ellenes lettem. x( xD" szerintem ilyen dedós hozzáállással nem is lesz soha senkid :) Amúgy ha "szerelem ellenes" lettél,mit sírsz itt? És mi egyáltalán a kérdés o.O?
2010. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik. 8 hónapos kapcsolatomnak lett nem rég vége!
2010. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet.
2010. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem xd

azzal csak a baj van xd

2010. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ammarilys ***** válasza:
nekem is hiányzik :(
2010. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem, 15 évesen is hiányzik!
2010. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik, de kipróbálom most a Yesman! módszert, hátha működik...

21/F

2010. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jobb az ha nem vagy szerelmes mintha szerelmes vagy issszonyatosan és csak játszottak veled pár napig aztán átbasz.tak és te még mindig nem tudsz kiszeretni az illetőből. hidd el a szerelem nagy szenvedés. én benne vok és szörnyű :) 16l
2010. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Let's make some love!
2010. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 23/f vagyok, és még nem voltam szerelmes, mivel nem volt kibe, bár azért különböző módon hatottak rám egyes lányok, de az inkább a sajnálat volt, hogy nem lett közöttünk semmi (amekkora dunce vagyok).

Bár most úgy érzem, hogy nem is tudnék szerelmes lenni! Remélem nem lesz így örökké. De viharos tiniszerelmeim nem lesznek már soha.

2010. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!