Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megszívta már reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megszívta már reggel amikor meglátta ébredéskor a barátnője fejét?

Figyelt kérdés
Az első kapcsolatom. Nem is tudom mit írjak. Le vagyok sokkolódva. :(

2016. nov. 28. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy lesokkolódva?
2016. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Isten hozott a komoly kapcsolatok vilagaban :) Talan nem olyan lanyt kene valasztani, akinek a sminktol nem latod az arcat :D Egyebektn igen, a lanyok is szoktak "kakilni", fingani es reggel nekik is budos a szajuk. Ugyanolyan emberek, mint Te. Szoval, ha ez Neked meglepetest okoz, akkor vagy valassz masik lanyt, akit el tudsz fogadni minden szituban, vagy varjal meg a komoly kapcsolattal, m eretlen vagy ;)
2016. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Esti smink után, van hogy inkább, máshol szeretne ébredni az ember.

Rég megtanultam, agyon sminkelt nőket, nagy ívben kerülöm.

2016. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alig van szemöldöke! Vagy felemás, nem tudtam megállapítani, de gyerekek ez nagyon gááz!
2016. nov. 28. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Hú de gyerek vagy még...
2016. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg te tökéletes vagy. :D
2016. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Maskor ha megismerkedsz valakivel, randizz vele mielott lefekteted. Fenyes nappal olyan programot valassz amihez nem kell smink, es akkor jobban latod majd. Teny hogy a smink teljesen mas embert varazsol egy nobol, de ezek a sminkek vastagon fent vannak amit lehet egy buliban nem latsz de fenyes nappal igen.
2016. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Máskor uszodában randizz.
2016. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem sikerült eddig még. Imádom a lányok kócos fejét, csípától összeragadt szemeit, gyűrött arcukat regelente, és a legjobb amikor bújnak ezerrel, mert nem akarnak kikelni az ágyból, olyan kómásak. :D
2016. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Milyen kapcsolat ez!!!?? Nem tudod hogy milyen a barátnőd sminkkel vagy a nélkül???!! :( és már agyba is bujtatok. Szerintem mindenkit lehet szeretni, kit ezért, kit azért. :)
2016. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!