Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reggel az ágyban szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel az ágyban szoktatok csókolózni, vagy egyáltalán csókot adni egymásnak? Csak azért kérdezem, mert ugye ébredéskor nem túl kellemes az ember szájszaga, meg olyankor az ajkak is lepedékesek lehetnek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Este illik fogat mosni, szóval nem tudom elhinni, hogy lepedékes lenne annak a szája reggel, aki este mos fogat. Egyébként mi nem szoktunk, mert általában mire én felkelek a párom már nincs az ágyban, na meg amúgy is ritkán csókolózunk.
2012. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
puszi mindenkor lehet. A nyelves csok olyankor eröltetett. Csak ha reggeli menet van, akkor jöhet, de oda a puszi is sokszor eleg ha büdös valamelyikötök szaja.
2012. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem még életembe nem volt reggel kellemetlen szájszagom.. fogmosás + szájvíz este
2012. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 13:41


Hát én meg azt nem tudom elhinni, hogy aki alszik 6-8 órát, annak reggel ne legyen nem lepedékes a szája az esti fogmosástól függetlenül.

2012. nov. 14. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:
mi ebredes utan szajrapuszizunk,de volt mar csok is,es semmi zavaro szag nem volt.meg nekem mindig be van keszitve a tictac az agy melletti ejjeliszekrenyre :-)
2012. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én annak örülök hogy egyáltalán fel birok hajnalba kelni....
2012. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A puszi bármikor belefér, de a reggeli fogmosás utánra hagyom a csókot. Alaposan fogat mosok este és használok fogselymet, szájvizet is, de reggel akkor sem totálisan friss a szám, szerintem az lehetetlen.
2012. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, hogy ha mire felébredek, már lelépett az aktuális áldozat ...
2012. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Oké, azt elhiszem, hogy nem a legfrissebb az ember szája reggel, de az, hogy lepedékes legyen... Ne haragudj, de én még ilyennel nem találkoztam és ahogy belegondolok elég undorító lehet.

2012. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
puszi lehet, de a smacit inkább későbbre hagynám...
2012. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!