Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnal mit tennel ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A ferjemnel uzeneteket talaltam:egy csaj kuldte neki:szivecskek vagyom rad, rossz volt ket napig nelkuled.a ferjem puszit meg szivet kuldott vissza.egyertelmu hogy kapcsolat van?ferjem persze azt allitja nem dugtak
2016. nov. 29. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat van. Elég egyértelmű. Nyilván azt mondja, mert nincs kedve válni.
2016. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nem lehet kimagyarázni.
2016. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En felhivnam a csajt a ferjem telefonjarol, hatha megtudok tenyeket. En a volt baratommal jartam igy. Felhivtam a csajt aki ugy vette fel hogy "szia edes mikor jossz?". Mikor mondtam hogy en az edes baratnoje vagyok, csak hebegett habogott es ez nekem valasznak eleg is volt.
2016. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Elb*tad, ha már rákérdeztél a férjednél. Fel kellett volna hivatnod a csajt egy férfi barátoddal, mintha a férjed lenne(persze ne olyannal, akinek teljesen más hangja van), aztán ő kiszedhette volna a csajból az igazságot.
2016. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát elég nehéz másra gondolni, mint arra hogy egyértelműen megcsal. Ez nem lehet, ferement üzenet, hisz válaszolt. Részemről itt vége lenne ☹
2016. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon bonyolult az eletem.van egy hitel egy nagy csaladi haz es egy 2 eves autista kisfiu.autista gyerekkel kinek fogok meg kelleni?nagyon duhos lettem annyira hogy utana en is megcsaltam.vissza akartam neki adni azt a fajdalmat amit o adott nekem.kozben o ugyanigy erre rajott....de nalam ez nem dugas volt annal sokkal melyebb erzelmek..most itt lakik meg a gyerek miattde valni akar..termeszetesen en lettem a k. pedig engem az elejencsak a bosszu vezerelt...nem tudom hogyan jutottam ide.de most ugy erzem kilatastalansagig jutottam
2016. nov. 29. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ti pont megérdemlitek egymást.
2016. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most ezt miert irod?3 eve nem akart velem szex.kapcsolatot es egy puszit nem adott nem olelt at soha.lelkileg bantalmazott.akivel megcsaltam komoly erzelmi kotodes alakult ki.nem dugas volt
2016. nov. 29. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor vàlj el attol a marha férjedtől és próbàld meg azzal aki szeret is és foglalkozik veled!
2016. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bar ilyen egyszeru lenne.tudod mit jelent egy autista gyerek?
2016. nov. 29. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!