Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben te mit gondolnál?

Figyelt kérdés

Az miért van, hogyha valakivel együtt vagy, más jut eszedbe, hogy hogy bánna veled? Majdnem egy éve együtt vagyunk és nagyon nagyon szeretem őt. Ő a mindenem és nem akarok nélküle élni. De volt sok veszekedés, lehet ez az oka? Mert sokszor megbántottam, de nem akartam:/

Nekem is volt ilyesmi hogy más hogy bánna velem, de én tudom hogy őt akarom és kell nekem, vágyom rá. Miért gondolt még ma is másra, mikor már kezd minden rendben lenni? Ő is csak engem szeret, csak rám vágyik. Sosem csaltam meg, ő se, de akkor ez miért volt?

18/L


2011. jún. 22. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, néha az a jó, ha ezt teszi valaki, mert ha mondjuk én elgondolom, hogy "bezzeg az a másik lány...", akkor arra is rájövök, hogy az a másik mit NEM adhat meg: azt, amit attól kapok, aki tényleg szeret... szerelmet és szeretetet. Erre mindenki rájön előbb-utóbb:)

Ne félj, ha tényleg Ő az igazi, akkor nem lesz semmi baj;)

2011. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igen nekem Ő az igazi:)
2011. jún. 22. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Na látod!:)

Legyél vidám, és ne szomorkodj!

2011. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Olyan boldog vagyok vele:)
2011. jún. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!