Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szoktatok csinálni amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni amikor mindketten otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy én egy falusi parasztgyerek vagyok, aki mindig csinált valamit. A párom az az otthonülős típus aki nem járt el bulizni és egy koncerten sem érzi jól magát. Én meg az a meze rocker vagyok, olyan mindenevő, akinek a skinhead korszaktól kezdve a punkig minden volt, kijártunk az utcára és képesek voltunk nulla alkohol mellett is összezúzni magunkat.

Namost, bekerültem a nagyvárosba, egy galambdúcba (panelba), több száz kilométerre az "otthontól" és egyszerűen nem tudom, hogy milyen hétköznapi programokat tudnánk csinálni, úgy hogy egy parasztgyerek és egy városi leányzó is megtalálja a kikapcsolódási lehetőséget. Mit javasoltok???



2016. nov. 29. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Vessetek c.igánykereket a panel lépcsőin lefele.
2016. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézzetek fílmet összebujva, kint hideg van...

Aztán meg lehet kártyázni, malmozni, eggyütt vacsorát főzni 1 üveg bor mellett.

Há' milyen parasztgyerek vagy te, hogy nemtudod magad feltalálni?

Nekem életem legszebb 2 éve volt amikor a volt asszonykámmal összeköltöztünk 1 kicsi garzonba....

Légy kreatív.

2016. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szomorú, ha két ember, akik szeretik egymást,(mégha, nem is egyeznek mindenben!) nem tudja feltalálni magát... :/
2016. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valahol, meg tudlak érteni. Két hónapig lakta, kétszobás panelba, de mint akit totál gúzsba kötöttek. Semmi lehetőség, semmi tér. Ami végett még is túléltem, folyamatosan szerettünk bújni.
2016. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyvárosban laktok, azok most tuti szép karácsonyi hangulatban fel vannak díszítve, menjetek sétálni, közbe üljetek be egy hangulatos cukiba és küldjetek be egy durvajó sütit, egy kávékülönlegességet amit otthon nem tudtok. Menjetek moziba, színházba, csináljatok olyasmit amit eddig nem, próbáljatok ki új dolgokat. Mi is panelba lakunk ráadásul egy uncsi kisvárosba. Én is parasztlányka voltam, falun, családiházba és utálom a panelt, olyan mint egy börtön, szóval ha ilyesmikre van lehetőségem én nagyon tudom szeretni. Ha van kocsitok és nem túl nagy a táv, menjetek el a balcsihoz. Sétálni lehet és szerintem ilyenkor is szép. Mit mondjak még? :)
2016. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen vidéki fiu vagy, h ennyire nem találod fel magad? Mit jelent a vidéki? Pesttol 3 km? Vagy Szabolcs megye? Azert nem mindegy.. ;)
2016. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Vizibombával dobáljuk az ablakunk alatti népeket AKA büdös csöves, szottyos nyugger, őrjöngő cigány, nyivákoló alkesz és lézengő páwák.
2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A jelenlegi város az Kecskemét és én Kurd-ról költöztem ide.
2016. nov. 29. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Szexelunk, fozunk, filmezunk, elmegyunk a városba... foleg, hogy most karácsonyi vásárokkal.van tele minden tér. És persze szeretkezunk.. ;)
2016. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, Kecskeméttől 20 km-re vagyok, hát tényleg kicsit uncsi város,de azért lehetnek programok. Menjetek el a Malomba mozizni, vagy a Jakóba sütizni, vagy menjetek el a dombra sétálni, én nagyon szeretem. Vedd rá,hogy menjetek el egy koncertre a Tekába, vagy egy kiállításra a Cifra Palotába. Esetleg sétáljatok a Vasút parkban. Itt az adventi vásár, menjetek ki a főtérre forraltborozni. Vagy menjetek ki vasárnaponként a lengyel piacra csak úgy nézelődni. Ha van pénzetek menjetek el az uszodába. Otthon meg társasozzatok, kirakósozzatok.
2016. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!