Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Barátom 22 éves. Több mint 1 éve együtt vagyunk a barátommal már szülinapjára is meg tavaly karácsonyra is adtam neki ajándékot de már kezdek kifogyni az ajándék ötletekből és nem tudom mit vegyek neki karácsonyra de valami nagyon jó és hasznos dolgot akarok neki venni amire azt mondja majd h tőlem kapta a világon a legjobb ajándékot és érezni fogja h mennyire nagyon szeretem.
2016. nov. 29. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ezt csak akkor tudnánk megmondani ha ismernénk.

Segítségképpen elmondom én mit veszek az enyémnek (mi is több mint egy év és ő 22 éves)

Egy akciófigurát a kedvenc játékából a kedvenc karakteréről

Egy páros karkötő szett (his/hers) rá eső részét

Egy melegítőnacit mert hiányzik a ruhatárából és nem bírom hogy folyamat farmerban van


Eddig ennyi... Azért remélem segítenek a következők amiket korábbi eseményekre adtam és alap szerelmesek mindenhol megállják a helyüket:

Szív alakú párna kézzel varrva általad

Szíves szöges-madzagos kép (google segít ha nem tudod mi) szintén általad készítve

Játékmaci... stb.

2016. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Különös találkozás válasza:

Írj neki egy mini szerelmes levelet.

Vagy gondold végig a hobbijait, és azzal kapcsolatosan vegyél valamit.

2016. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy jó meleg köntöst veszek neki :D Mert mindig irigyli az enyémet, ha nem vagyok ott náluk, akkor használni is szokta, mert nagyon jó meleg, háluk meg hideg van. Lehet hogy ez picit Hugh Hefner-es, de kit izgat, otthon senki sem látja :D
2016. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
#1-es! Biztos, hogy 22 a pasid? Nem 12-t akartál írni????
2016. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. Szülj!
2016. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ti nem szoktatok beszélgetni???


Ennyire se ismered a barátodat???


De szánalmas vagy!

2016. dec. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!