Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikcsu111 kérdése:

Mit adjak a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal és kaptam tőle kis apróbb ajándékokat... és nincs semmi ötletem mit adhatnék neki.. Valami kis egyszerű ajándékra gondoltam.. Szerintetek mi lenne a legjobb??

(Macit adtam neki a születésnapjára.. az nem lenne jó megint ha karácsonyra azt adnák)



2014. dec. 9. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Bögre, kispárna, közös kép, esetleg póló, csoki.

Ha elmúltatok már 18 évesek, akkor lehet valami pia is (pl. bor szép csomagolásban).


Egyébként mindegy, csak a sablonos borotvahab, fogkefe vagy zokni ajándékokat kerüld! :-)

2014. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én adtam a barátomnak szülinapjára egy szivecskés párnát :D nagyon tetszett neki és mindig vele alszik . Így én is azt kaptam szülinapomra :D . (akkor 2 hónaposok voltunk, egy hónapban születtünk).

Lényeg az, hogy egyedi legyen és emlékeztesse rád :).

2014. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, csak bögrét ne!!! Az hihetetlen sablonos! Ha már itt tartunk remélem, a barátnőm elolvassa ezt. Én örülnek valami Razer cuccnak, a stílusomhoz illő ruhának, meg új felfüggesztésnek :D
2014. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dark27 ***** válasza:

maci?! Párna?! Heee, nooorrrrmmmaaaallliisss???

Ha két hónapja vagy együtt akkor csak tudod mi a hobbija nem? Érdemes ehez passzoló ajándékot keresni....

2014. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen.. tudom a hobbiját.. nagyon oda van a biciklikert meg motorokert.. haverjaival is sokat jar.. de ehhez a hobihoz nem hiszem hogy találnék valami ajándékot neki...:/
2014. dec. 10. 22:24
 6/6 Dark27 ***** válasza:
nem tudom pontosan milyen biciglik utan erdeklodik, de egy biciglis poszter vagy motorhoz passzolo kis kutyu vagy kisebb alkatresz felszereles. Nezz korbe firumokon az adott stilusba. Akar egy biciglis kesztyu is jo lenne :)
2014. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!