Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok benne bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok benne bízni még mindig?

Figyelt kérdés
2hónapja a párom telojába láttam ahogy más nővel a kollegájával messengeren írogatnak.Szívecskét küldenek.Meg miért nem találkoztak hamarabb stb...Párom azt mondta ez csak viccelődes volt semmi érzelem.Engem imád stb.A csajtól is számon kèrtem ő azt mondta hogy csak közös szimpátia.Azóta is ezen kattogok hogy beszélnek e? A párommal akkor szakítani akartam 2napig hidegen hagyott elárulva éreztem magam.De ő sírt meg azt mondta én vagyok az akit valaha ennyire szeretett.Mit tehetnèk hogy bízzak? Vagy hiába nem történt semmi mégis szakítanunk kène 10hónapja vagyunk együtt.Neki is sokszor felhozom ezt hogy viccből ilyet nem teszünk.
2016. nov. 30. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

...azért az elég érdekes, hogy azt írta egy másik nőnek, hogy "kár, hogy nem előbb találkoztunk" és mellé odanyomott x mennyiségü szivecskét.

Én azért gyanakvóbb lennék :D

2016. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Lassan bele bolondulok hogy mindennap ezen kattogok.Rossz így de tán nem soká eljegyzést is tervez.Nem igazán értem :/
2016. nov. 30. 16:44
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

10hónapja vagytok együtt.

Mi a sz*rnak még az eljegyzés?

Ráadásul bizalom sincs, így nem ér semmit az egész.

2016. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Viccből nem ír ilyet egy pasi egy nőnek sem!Én szakitanék vele sztem a csaj visszautasitotta és bepànikolt hogy elveszíthet de mi lessz ha jön egy màsik nő aki bejön neki és irogat majd neki és ha majd az is elutasitsa akkor majd megint visszakönyörgi magàt szàbalmas nagyon a pàrod !
2016. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Mivel munkatársak ,nagy a valószínűsége,hogy ott dumálnak továbbra is ,vagy lehet a párod megijedt elveszít ,és lekoptatta a csajt.A csajjal személyesen beszéltél és kérted számon mit akar a párodtól?Ja és a csaj szingli vagy párkapcsolatban él ?esetleg házasságban?
2016. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Am meg ha csak annyit mondott hogy imàd az azért fura mert egy baràtnak vagy csalàdtagnak is mondhatjuk hogy imàdlak !Szeretni kell nem csak imàdni egy idő utàn ez kevés lessz hogy imàdlak ha a kapcsolatotok elején mondta volna akkor még nincs veszve semmi na de 10honap utan az azért eléggé gàz !
2016. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha adsz neki esélyt akkor légy nagyon óvatos és ne kapkodjàtok el sztem az eljegyzés az gyors én nem mennék bele hagyd hogy teperjen és ha eltelik parhonap vagy akàr 1év ezt teérzef ésha felhagy ezzel a tevékenységgel akkor mennék bele az eljegyzésbe én a helyedben !Érezze azt hogy valamit valamiért és küzdjön mert ha egyből beleegyezel neki nem kell küzdeni érted akkor majd azt hiszi hogy veled majd megteheti mégegyszer és elcsàbul és majd szeretőt tart majd de ne így legyen !
2016. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A csaj házasságba èl.Igen elöször telon osztottam le aztán másnap írt hogy beszèljük meg találkozzunk és akkor annyit mondott hogy ez csak szimpátia.Èn meg mondtam nekik hogy akkor legyenek boldogok és inkább eljöttem onnan hogy megne verjem a csajt.
2016. nov. 30. 18:10
 9/25 A kérdező kommentje:
Az eljegyzèssel nem tudom mi lesz mèg. Tudja ès èrzi hogy nem bízok benne.Már bánom hogy akkor ráhagytam a ribire mert ez nem èn vagyok hogy beletörödjek.Ès ennyivel nem hiszem hogy elvan intèzve hogy poènkodtak.Majd jön mindjárt a párom ès megkèrem irjon rá ès kiváncsi leszek hogy ír e vissza neki! Ha ezt nem meri megtenni felőlem ennyi.
2016. nov. 30. 18:17
 10/25 anonim válasza:
#5 vagyok. A párod mit mond ha rákérdezel,hogy továbbra is flörtölget-e a csajjal?mert nyilván felhozod neki időnként,én is így tennék,de ő mit mond?Mert,ha ő azt állítja,hogy befejezte vele a "viccelődést" lehet úgy is van,mert megijedt hogy elveszít téged.
2016. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!