Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szoba fogságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szoba fogságba tart egy nőt mert féltékeny az azt jelenti hogy nagyon szerelmes?

Figyelt kérdés
A párom nem enged sehova. Szerinte mindenki a fenekemet nézi , még a nők is. Ellenőrzi a telefonomat folyamatosan. Azt mondta ha megpróbálok elszökni akkor megszurkál. Ennyire szeret hogy fél elveszíteni? Vagy ez miféle jellem? Szociopata viselkedésre vall.
2016. nov. 30. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy pszichopata... Aki ettől Függetlenül szerethet.
2016. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha a fő kérdés, szó szoros értelemben fenn áll fenn, az gáz. Ha meg ilyen ha "megpróbálok elszökni akkor megszurkál" az szerintem csak vicces utalás.

30/f

2016. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"megszurkál" - Ebben a helyzetben sírig tartó szerelemről beszélhetünk?
2016. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata nem szeret - ez az egyik legfőbb tulajdonsága.

Max. birtokol - mint esetedben.

De neked komolyan erre van szükséged? Egy szobába bezárva akarod leélni az életed?

2016. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az esti kamu kérdés. :D
2016. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

szobafogságban tart - nem a szerelem jele, hanem bűncselekmény.


Szerinte mindenki a fenekemet nézi , még a nők is. - ez a mondat mit jelent?


megszurkál - Ennyire szeret?

te hülye vagy? a fenyegetés és a testi sértés hogy jön össze a szeretéssel?


nem feltétlen pszichopata amúgy, lehet, hogy csak önbizalomhiányos, és rajtad kompenzál. persze ettől még lehet veszélyes.


ne nála keresd az érzelmi kielégülést szerintem.

2016. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A te párod egy elmebeteg k#csög. Hihetetlen, hogy egy ilyen elmebeteg k#csögnek is jut nő.
2016. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Esküszöm ez nem kamu. És egyre rosszabb. A kapcsolat elején is féltékeny volt de egyre rosszabb. Van egy gyerekünk és ki vagyok szolgáltatva. Sose engedett dolgozni se mert féltett a férfiaktól.Pénzem nincs. Nem is költhetnek magamra. Nem tudom mit tegyek.
2016. nov. 30. 22:06
 9/21 anonim ***** válasza:
szüleid, testvéreid nem tudnak segíteni? de végül is személyi szabadság korlátozása miatt, akár a rendőrségnél is lehet feljelentést tenni...
2016. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Esküszöm ez nem kamu. És egyre rosszabb. A kapcsolat elején is féltékeny volt de egyre rosszabb. Van egy gyerekünk és ki vagyok szolgáltatva. Sose engedett dolgozni se mert féltett a férfiaktól.Pénzem nincs. Nem is költhetnek magamra. Nem tudom mit tegyek.
2016. nov. 30. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!