Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok bele, anelkul hogy maris azt hinne, az ove vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy baratom (nem pasim, csak barat!) nagyon reg ota es kb fel eve belezugtam, brutalisan, ez az a bizonyos mindennap bogve alszom el fajta szerelem, mert ismerem kivulrol-belulrol es oda vagyok erte. Nagyjabol 3 honapja egyfolytaban sirok napi szinten. Az a gond, hogy nem tudom hogy kozolhetnem vele, mert nem szeretnem bevallani, hogy ennyire oda vagyok erte, mert sajnos tobb rossz kapcsolatom is volt amiatt, hogy en nyiltan bevallottam az erzeseimet. Minden ferfi, akinek bevallottam, ugy vette mar a markaban vagyok es csabitania sem kell vagy udvarolni es hamar megfektethet.. Es sajnos elsore hamar be is doltem...:( csak en voltam szerelmes... Es felek hogyha most szimplan bevallom, amikor talalkozunk, akkor o is ugy gondol ram, hogy most mar az ove vagyok, nem kell harcolnia ertem, udvarolni, elcsabitani stb.. En viszont lassan belepusztulok a hianyaba es szeretnek tole tobbet.. Mit mondjak, hogy ne erezze az ove vagyok maris, de akarjon engem, csak ne szexre, hanem tiszteljen es udvarolni kezdjen? Segitsetek kerlek, nagyon bena vagyok a kezdemenyezesben..

2016. júl. 10. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ő hogy viszonyul hozzád.

Mennyire vagytok jóban? Elhívott már randizni? Sok múlik a körülményeken.

2016. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az udvarlás ezen a szinten FELESLEGES. Elmondhatod neki, hogy többet látsz benne, hátha vevő a dologra. De ne zúdítsd a nyakába, hogy MENNYIRE odavagy. Aztán elkezdhettek randizgatni, meg ilyenek. Szerintem.


25/F

2016. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso: mondom barat! Se randi, se szex, se kavaras, se semmi! Csak egy barat! (Legalabbis o ezt hiszi) Nagyon joban vagyunk, de sosem tettem semmilyen celzast sem ra.


Masodik: Esetleg kezdjek el celozgatni ilyesmikkel, hogy tetszel, vagy jol nezel ki, vagy egybol mondjak annyit, hogy bejossz nekem? Mar nem mernem kimondani, hogy szerelmes vagyok bele, csak ha osszejovunk. Celozgassak parszor hogy jol nez ki, meg ma pl milyen jol all a haja stb. avagy mondjam azt neki, hogy bejossz? Vagy vissza az ovis modszerhez, mondjam el valamilyen kozos ismerosnek, hogy tetszik a srac es kerjem meg hogy emlitse meg neki, hatha felfigyel ram? Otleteket kernek!:)

2016. júl. 11. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem!


Mondd meg, hogy többet érzel iránta. Ennyi. A célozgatás nem vezet célra... lehet viccelődésnek veszi.

2016. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni.
2016. júl. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!