Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes küzdeni ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
sziasztok,őszintén várom a véleményeket,akár saját tapasztalatokat is. 27 éves vagyok,a barátnőm 18. és 400 kilométerre lakunk egymástól. minden ellenünk szól gondolhatják sokan. de jól indult minden. figyelmesek voltunk egymással,sokat beszélgettünk. a kor különbség se jött ki,mert mindenről eltudtunk beszélgetni. aztán szeptembertől megváltozott a sulikezdésre. mondta is nekem értsem meg jövőre érettségizik,és a suli lesz az első. mondtam neki elfogadom. de sok lett ebből a vita. alig jut időnk egymásra. nem szoktunk nagyon előre tervezni,mert felesleges de megállapodtunk abban karácsonyt családdal töltjük,és utána 4-5 napot együtt töltünk szilveszterkor is. de tegnap ahogy szoba hoztam ezt,már nem olyan boldogan írt róla,azt irta nem tudja hogy lesz. augusztusba találkoztunk utoljára,ő azt kérte tőlem tartsak ki decemberig,mondtam neki rendben mert szeretem. erre kérdeztem tőle,hogy akar e még egyáltalán látni valaha is? az volt a válasza nem tudja,mert úgy érzi rá erőltetem az érzéseimet. és nem tudja akar e még látni. ezen én teljesen kiakadtam.. mert minden nap leírja szeret,és hiányzom neki velem szeretne lenni. de aki tényleg így érez így viselkedne? azóta nem is írtam neki,mert ledöbbentem úgy éreztem minden rendben,és nemsokára végre láthatom... azóta folyamatosan ír,hogy ne haragudjak rá,ez kemény év,ott lesz érettségi most szombaton szalagavatója,és nagy rajta a nyomás. és azt kérte legyek megértő. de valahogy úgy érzem hiteget csak. vettem neki ajándékot is karácsonyra,mondtam neki szalagavatójára is elmennék szivesen. de hárít azt irta ne menjek,meg ne vegyek neki semmit,ne rá költsem a pénzem. nem tudom hogy szeret e még ez a legrosszabb bizonytalanságban vagyok.
2016. dec. 1. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is erzed mar a valaszt.

Neked egy felnottebb no kene, de legalabbis olyan, aki kozelebb van hozzad, tobb szeretetet tudtok adni egymasnak es kozos jovot tudtok tervezni.

Ennek a lanynak pedig tenyleg az erettsegi a legfontosabb most, neki nyug ez az egesz, egyszeruen nincs erre most szuksege.

Mondjuk nem ertem, akkor miert nem kepes donteni es miert huzza az agyad.

Masok az igenyeitek es ez nem osszeegyeztetheto, ennyi :(

22/L

2016. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont itt jön ki a korkülönbség: ő most tanul, meg gondolom a következő 4-5 évben is, keresete nincs annyi, hogy legalább havonta találkozzatok. Szilveszterkor gondolom a szülei se engedik el több napra egy idegenhez.

Te se tudsz odautazni, gondolom neked is kevés a pénzed.

Hónapok óta nem találkoztatok,azt se tudod, mikor látod. Ez nem kapcsolat.

Hagyj ennek a kislánynak békét!

2016. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nagy rajta a nyomás én megértem őt viszont az nem állapot, hogy nem tudja mit akar.

Mióta tart ez a kapcsolatnak mondható valami? A szülei ismernek téged?

Nemsokára itt a téli szünet, addig tarts ki ha szereted és hozzatok össze egy találkozót és beszéljetek meg mindent. Ha nem akar találkozni és továbbra is ilyen bizonytalan lesz akkor szerintem mondd ki te a végső szót és hagyd őt. Sajnos nagyon nehéz lesz de más választásod nincsen. Nem várhatsz rá örökké :/

2016. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. júliusban ismerkedtünk meg egy fórumon. és minden szuperül alakult,sok közös van bennünk.

augusztusban találkoztunk Pesten,ő szlovákiában lakik én zalában. így mindketten mentünk,és féluton találkoztunk. többször szóba került a szalagavató,mindent elintéztem vettem cipőt kölcsön kértem öltönyt. erre közölte ne menjek mert úgyse érezném jól magamat,meg ez róla szól barátairól. aztán közölte lesz egy buli oda megy osztállyal,ott is alszik. mondtam ok,ebből is vita lett,mondtam neki basszus mindent elintéztem hogy mehessek,erre te meg lemondod. pedig szülei barátai is vártak. azt mondta nem tudja milyen érzéseket váltana ki belőle ha találkoznák a sok vita miatt.

2016. dec. 1. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem akarja, hogy ott legyél, mert mással fog bulizni, meg az ottalvás se alvás lesz.

Talált magának valakit helyben, aki minden nap ki tudja sámfázni, rád nincs szüksége.

Egyszer találkoztatok, túl sokat láttál bele ebbe az egészbe.

Ne erőlködj tovább, tiltsd le mindenhol, és lépj tovább.

2016. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

Ajh, ez nem kapcsolat, te. Ilyenkor úgy vérzik a szívem a hasonló pasikért. Gondolom zéró vagy minimális párkapcsolati, tényleges élettapasztalatod van és hát elhittél egy mesét, ami 100.000ből egyszer működik.

Nem rosszból, inkább a te érdekedben javaslom, hogy igyekezz felnőni, mert ebbe hatszázszor belefuthatsz még.

2016. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! nem hiszek a mesékben,egyszerűen csak szeretnék boldog lenni. és egyszerűen egymást megbecsülve élni. úgy érzem már csak én hiszek ebben ő nem. ilyenkor mi a teendő? várjam meg amig eldönti mit szeretne? vagy nekem kell megtennem a lépést? mert úgy érzem ebbe bele őrülök.
2016. dec. 1. 13:52
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
Hát őszintén? Van esély, de én itt ebben a tényekre szorítkozva már nemigen hinnék.
2016. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban élek, ennél cirka 6-szor nagyobb távval, de a ti "viszonyotokat" eszembe nem jutna kapcsolatnak nevezni. 27 éves felnőtt férfi vagy, nagyon nem ott kéne tartanod, hogy leragadsz szalagavatóra készülő tinilányoknál, akiket egyszer láttál az egész "kapcsolat alatt", és valószínűleg nem is fogsz többet, mert a kiscsaj nyilvánvaló, hogy tojik a fejedre.
2016. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!