Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy kapcsolatér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy kapcsolatért küzdeni?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve vagyunk együtt a barátommal, de úgy érzem kezdek elhidegülni tőle. Soha, semmilyen problémánkat nem tudunk megbeszélni egymással. Bármi bánt mindenre ugyanazokat feleli:"ez nem igaz" "nem eről van szó". Ha erre azt mondom, hogy nem is érdekli az egész és nem is küzd a kapcsolatunkért, mindig rám hárítja a felelősséget, hogy azért, mert én úgysem hagynám.... stb. Akármit megígér, kb 5 perc múlva megszegi. Állandóan azt mondogatja, hogy imád és szeret, de én ezt nem érzem, az összes önbizalmam elfogyott mellette. Minden napunk ugyanolyan, hazajön és beül a gép elé, úgy látszik más nem is érdekli. Nehéz ennyi idő után véget vetni csak úgy az egésznek. Voltatok már hasonló helyzetben? Szerintetek van esély, hogy valaha is megváltozik?
2013. febr. 18. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

nem változik

lapát

2013. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsoaltért addig érdemes küzdeni amig mindketten fej fej mellett harcoltok érte.

Amint az egyik fél feladja a kapcsoalt halálra van itélve és neked is és az önbizalmadnak is jót tenne ha csendben kilépnél ebbő la párkapcsolatbol mert ez halálra van már itéálve egy ideje...

2013. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te az exemmel jöttél össze. Szakasztott ráillik a leírás!:D


Viccet félretéve, ilyen ember kikészítő hosszú távon. Saját tapasztalat.

2013. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi ma szakítottunk 2 év után...én úgy érzem már hamarabb meg kellett volna ezt tenni és nem szenvedünk ennyit, mert ezen már szerintem nem lehet segíteni, legalábbis én nemtudom megtenni azt amit ő kért és ez lett volna a feltétel
2013. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!