Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnél újra az exeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnél újra az exeddel ha még mindketten éreztek valamit a másik iránt úgyhogy közbe Ő megdugott egy csajt buliba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

összejönni újra az azt jelenti, hogy nem voltatok együtt egy ideig...


hogy ő ezalatt kivel mennyit mikor és hol du*ott az hogy jön ide????


Ez a nők 90%ában ott van... ezt hívják hülyseg*pi*sagénnek...


Ne gyere össze vele, neki teszel szivességet!


EZ NEM MEGCSALÁS, HÜ*YE PI*SA!


A kérdés úgy kellene hogy elhangozzék, hogy összejöjjek-e újra az exemmel...


Ezt meg neked kell eldöntened!

2011. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 B.angel ***** válasza:
nem hiszem...
2011. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem a kérdésem kielemzését kértem hanem választ a kérdésre...jó egy ideje ne vagyunk együtt tudom h nem megcsalás és ne hülyep.csázz le!!
2011. szept. 5. 15:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel 15 évig voltam együtt, van közös gyerekünk is, neki pedig már van a következő párkapcsolatából is kettő.


Nem hiszem, hogy összejönnék vele még egyszer.


Az egészet csak azért írtam le, hogy világos legyen, mit jelentenek nekem az "ex" és "párkapcsolat" fogalmak. Ti hány évesek vagytok, és mennyire volt komoly ez az egész, ha benned ilyen kérdések merülnek fel?

2011. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Akkor meg mit érdekel, hogy közben kit dugott meg? Ha nem voltatok együtt, van hozzá valami közöd? Nincs. És egyébként is közben és buliban.

Először ragozni tanulj meg, aztán ráérsz ezzel foglalkozni!

2011. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Mivel a kérdésben összefontad a kettőt, így számodra ez fontos dolog, tehát jelentőséget tulajdonítasz neki, szóval a fájó pont az, hogy mással du*ott...


Csakhogy neked ehhez SEMMI közöd, mégis ezt egy olyan dolognak érzed ami hátráltathat abban, hogy összegyere vele újra.


Már bocs, de ez hül*e pi*sa hozzáállás...

Inkább keress egy szűz fiút, mert az még előtted sem volt senkivel...

2011. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 B.angel ***** válasza:
25%

Nem feltétlen hülye p*csa attól, mert ez zavarja. Én is voltam már külön a páromtól, de egyikünk se dugott mással, mert még szeretteük egymást. Ha valakit szeretsz, akkor meg miért dugnál mással? :) Na ugye!

Nyugodtan elfilozofálhatsz ezen, hogy ahhoz semmi köze... Tényleg nem lenne, de úgy már van, hogy a pasi azt állítja még szereti... És itt jön megint az, ha valakit szeretek, akkor nem tudok úgy ránézni másra. Te lehet ilyen primitív vagy, hogy most másztál le a fáról és a vadászösztönöd hajt, meg a kérdező pasija is ilyen, de nem mindenki...:)

2011. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3hónapot voltunk együtt ő 20f én 22l mindkettőnk részéről,első komoly hosszúnak mondható kapcsolatunk volt és hát elég mély érzéseket hagyott bennem félév elteltével is jóba maradtunk azóta neki volt egy kapcsolata ami nem tartott sokáig mondván hogy nem szerette a csajt nekem nem volt senkim
2011. szept. 5. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
kizárt :D
2011. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
dehogyis jönnék. találok én sokkal jobbat háhá:P
2011. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!