Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírt? Mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírt? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal megbeszéltem, hogy ma eljön értem, mert gyógytornára megyek, utána meg azt terveztük, hogy eljön hozzám, majd elmegyünk vacsorázni.


Nem jött értem, mert valamit félreértett és azt hitte busszal megyek haza. Nem lett volna ez akkora gond, de tegnap se jött ki elém a vasútra (vizsgázni voltam), holott ráért volna és már 4 napja nem is találkoztunk... Emiatt mérges lettem rá. Na gondoltam, majd hátha a buszpályaudvarra eljön elém (ami gyalog 5 percre van tőle), hát nem jött oda se... Elég mérges voltam és szóvá is tettem, hogy úgy látom ő ezt nem igazán akarja komolyan, nem látom az igyekezetet... A telefonba nagyon ideges (nem mérges) volt és hallottam ahogy remeg a hangja... Aztán csak eljött, átmentünk hozzám, ahol filmeztünk, de közben a haverjaival is csetelgetett. Utána elmentünk egy kínai étterembe, én szusit ettem (még nem ettem sose) és telefonon megnéztem gyorsan, hogy hogyan szokták enni, ő meg beszólt, hogy tegyem már le azt a telefont, mintha egész nap azon lógtam volna, meg hogy mit xaraokodok a pálcikákkal, rossz nézni... Mondtam neki, hogy na álljunk már meg egy szóra, hogy úgy beszél velem mint egy hülyével, meg milyen jogon szól meg amikor filmezés közben ő meg a haverjaival beszélt, ezt most befejezi vagy én mentem haza... Utána némán ettünk tovább.


Hazahozott, utána pedig sírt, hogy már tiszta gyomoridege van miattam, mert én semminek sem tudok örülni. Mondtam neki, hogy örülök, csak jó lenne ha több igyekezetet látnék és kevesebb kötözködést... Csókot se adott, csak szájra puszit, nagyon kivolt...


2016. dec. 2. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fószer nem szeret téged. Miért vagy vele együtt?
2016. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt miből szűrted le? És akkor miért sírt?
2016. dec. 2. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ideggyenge. Sokkal inkább azt, hogy félrelépett és tiszta ideg. Az biztos, hogy nettó nulla energiabefektetése van ebbe a kapcsolatba. Nem szeret.
2016. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ráadásul még jó színész is. Te meg naiv vagy.
2016. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem ugyan ez volt, kiderült hogy van egy másik nő is. Csak épp tanácstalan és nem tudja mit csináljon. Szóval nyugodtan szakíthattok, mert előbb - utóbb ő teszi meg. Nem szeret, csak manipulál.
2016. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én nem vagyok ilyen gondolatolvasó léleklátó, hogy kapásból kijelentsem, h nem szeret, megcsal meg hasonlók...

Amit viszont ki merek jelenteni, az az, hogy komoly bajok vannak a kapcsolatodban, elsősorban a szokásos: a kommunikáció. Van olyan, hogy az ember frusztrált, és olyat mond, amit amúgy nem mondana, nem gondolja komolyan, ugyanakkor egy párkapcsolatban ALAP, hogy ezeket (legalább később) meg tudjátok beszélni. Egy komolyabb, érett kapcsolatban nincs olyan, hogy gyk-n kérdezzük meg, miért sírt a párunk (igen, tudom, erre való az oldal, de most nem ez a lényeg), hanem az van, hogy őt magát kérdezzük meg. Nem fosva a választól, vagy a leendő kínos beszélgetéstől, vagy mittudomén (fene emlékszik már, mi minden miatt nem merünk eleinte őszintén kommunikálni a párunkkal), hanem őszintén, odafordulva, magamat félretéve, a másikra figyelve.

Ez a "már tiszta gyomoridege van miattam, mert én semminek sem tudok örülni" nagyon súlyos mondat, és sokmindenre enged következtetni. Többek közt arra, hogy a te "viselkedésed" sem a legjobb a kapcsolatban, talán már túl biztosra veszed az ő jelenlétét az életedben, és elfelejted a pozitívumokat nézni, a párodat támogatni, dícsérni, a szerelmedet kimutatni. Az is lehet, hogy már a ló túloldalán vagy, és (bocsánat, de) flegma p..csaként viselkedsz vele. Nem tudhatom, csak ez pl. gyakori probléma egy idő után, hogy elfelejtjük értékelni, hogy a másik az életünk része, evidenssé válik, és ha nem figyelünk, a legrosszabb oldalunk is megmutatkozik. Amit nem baj, ha megismer a másik, de nem szabad állandóvá válnia.

Nekem ebből a pár sorból úgy tűnik, hogy kezdesz "sárkányosodni" (ahogy megnyilvánulsz róla, hát mindenre, csak nem egy szerető barátnőre enged következtetni), és ez a "nem jövök ki eléd", "idegesít, amit csinálsz", "gyomoridegem van miattad", mind az erre adott válaszreakció.

Nem mondom, hogy itt vége van, mert ha akarjátok, még simán menthető ez a kapcsolat, de az ott kezdődik, hogy nem a másikat hibáztatjuk, nem az a cél, hogy nekünk legyen igazunk... hanem magunkba (is) szállunk, őszintén tudunk beszélni a másikkal, és kib...szottul komolyan vesszük, és elkondolkozunk azon, ha a párunk miattunk sír...

2016. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
kínai étteremben sushit ? :)
2016. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolso, bar ez nem tartozik ide, de kinai etteremben siman ehetsz sushit, tekintve, hogy az olyan tavol van a japan konyhatol, mint Mako Jeruzsalemtol. A sushi valojaban indoneziabol szaarmazik, onnan kerult Vietnamon at Kinaba, a japanok csak atvettek.

Amugy Parizsban pl a Rue St Anne kornyeken az eredeti japan ettermek kozul semelyikben nem fogsz sushit talalni, csak szolok. Kinai ettermekben viszont annal inkabb, meg ha japannak is hivjak...

2016. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ, akkor csak én tudtam rosszul.. Munkám miatt sok sok hónapot töltöttem kínában és sushit nem igazán leltem ott, ellenben japánban ha vagyok annál többet, ezért mertem feltételezni hogy a sushi inkább japán mint kínai. persze a kínai kaja se olyan kínában mint itthon, ellenben a sushi japánban hasonlít az itthonihoz.


Párizsban soha nem jártam, így nem tudom hogy az inkább japán vagy kínai, mert nekem valami franciaország rémlik.

2016. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyanús, hogy gyomoridege van, miközben nem tesz semmit érted és alig találkoztok.

Valami itt nem kerek, de még csak nem is szögletes.

2016. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!