Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírt? Mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírt? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal megbeszéltem, hogy ma eljön értem, mert gyógytornára megyek, utána meg azt terveztük, hogy eljön hozzám, majd elmegyünk vacsorázni.


Nem jött értem, mert valamit félreértett és azt hitte busszal megyek haza. Nem lett volna ez akkora gond, de tegnap se jött ki elém a vasútra (vizsgázni voltam), holott ráért volna és már 4 napja nem is találkoztunk... Emiatt mérges lettem rá. Na gondoltam, majd hátha a buszpályaudvarra eljön elém (ami gyalog 5 percre van tőle), hát nem jött oda se... Elég mérges voltam és szóvá is tettem, hogy úgy látom ő ezt nem igazán akarja komolyan, nem látom az igyekezetet... A telefonba nagyon ideges (nem mérges) volt és hallottam ahogy remeg a hangja... Aztán csak eljött, átmentünk hozzám, ahol filmeztünk, de közben a haverjaival is csetelgetett. Utána elmentünk egy kínai étterembe, én szusit ettem (még nem ettem sose) és telefonon megnéztem gyorsan, hogy hogyan szokták enni, ő meg beszólt, hogy tegyem már le azt a telefont, mintha egész nap azon lógtam volna, meg hogy mit xaraokodok a pálcikákkal, rossz nézni... Mondtam neki, hogy na álljunk már meg egy szóra, hogy úgy beszél velem mint egy hülyével, meg milyen jogon szól meg amikor filmezés közben ő meg a haverjaival beszélt, ezt most befejezi vagy én mentem haza... Utána némán ettünk tovább.


Hazahozott, utána pedig sírt, hogy már tiszta gyomoridege van miattam, mert én semminek sem tudok örülni. Mondtam neki, hogy örülök, csak jó lenne ha több igyekezetet látnék és kevesebb kötözködést... Csókot se adott, csak szájra puszit, nagyon kivolt...


2016. dec. 2. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon nincs rendben, sumákolás szagot érzek. De mindegy, ha sumákol, ha nem, akkor is bunkó, nem érdemli meg a szereteted.
2016. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
háááát.... szerintem hívd fel a kollégád és hívd el holnapra moziba:) csak egy másik hasonló kaliberű kérdésről ugrott be.... Az élet nem mindig egyszerű ám.
2016. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!