Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a koleszos élet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a koleszos élet az egyetemen?

Figyelt kérdés
Barátom koleszban lakik. Mostanság több fiúval és lánnyal lett jóban. Az éjjeleket együtt töltik. Néha mesél ezekről az éjszakákról keveset. Hogy a többiek egy ágyban érbredtek fel, ki kivel smárolt. Tudja, hogy nekem nem tetszik, válasza, hogy nem ő hívja szobára a többieket, és hogy ő csak köztük van. Olyan érzésem van, hogy eltitkolja mit csinálnak. Nem tudom mit tegyek, ha szóváteszem mindig megharagszik. Mit csináljak ?

2016. dec. 3. 12:38
 1/2 Emberek ***** válasza:

Én a Dunaújvárosi Egyetem kollégiumában lakom, és nem igazán tapasztaltam ilyen dolgokat, hogy más ágyában ébredtek volna emberek, sőt olyat se nagyon, hogy csak úgy random smárolnának, és ilyen egyéb dolgok. Bulik vannak, van mikor hajnali 3kor még üvölt a zene, de semmi ilyenről nem tudok, és nem hallottam mástól sem, mint amiről te írsz.

Persze ez még nem jelenti azt, hogy máshol is így van, mivel egyeteme válogatja, hogy milyenek a kollégiumok

2016. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig sok kollégiumban sajnos ez megy.. El van qrvulva a világ már alapszinten. Az emberek igénytelenek lettek. Drog, pia, válogatás nélküli kefélések.


Biztosra veheted, hogy a barátod már benne volt egy-két dologban. Ez szinte 100% ilyen társaságban!


Mit gondoltál majd csendesen végignézi ahogy mások csajokkal vannak? Nem. Gruppenben nyomják.

2016. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!