Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészültem és tudom, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészültem és tudom, hogy én vagyok a hülye. Helyreraknátok? Kéne idegenek őszinte objektív véleménye!

Figyelt kérdés

Már párszor írtam ide. 4 hónapja kezdődött a dolog, még decemberben. Egy pasi "szeretője" lettem. Barátnője volt, de találkozgattunk, mindennap email stb. Aztán közölte, hogy neki már ez több, mint szex, de nem tudja mit csináljon. Ráadásul én vagyok élete legjobb szexuális élménye, a bnővel meg már nem jó a szex sem. Megbeszéltük milliószor, hogy vége. A legtovább egy hónapig bírta, aztán keresett. Egy hónapig megint folytattuk a szenvedést, majd lezártuk. Erre másnap szakított a barátnőjével és felhívott. (addig a számomat nem is tudta, de akkor megszerezte) Mondta, hogy vmi komolyba nem akar beleugrani, de találkozgatni van-e kedvem. Ez 2 napig tartott, akkor depresszióba zuhant és eltűnt. Két hét múlva írtam neki, hogy mi van vele. Hajalban részegen hívott fel egy buliból, átjött hozzám. Másnap reggel kértem, hogy tisztázzuk, hogy mi van, mert eltűnt, és ez így nem fair. Barátnőjével nem békültek ki újra, de továbbra is döntésképtelen, nem tudja, hogy mit érez, mit akar. Semmit nem tud. Azt hitte a bnője az igazi, annyi mindnet terveztek még, lehet velek éne inkább maradni, de lehet nem. Ha bnővel marad és engem többet nem keres, lehet az a rossz döntés, lehet fordítva a rossz. És most még nem tudja melyik a jó, és mi van ha később majd rájön, hogy rosszul döntött és már nem lehet visszacsinálni? Ezért tűnt el, hogy megpróbáljon időt adni magának és anélkül döntsön, hogy kapcsolatban áll az érintettekkel. Ettől függetlenül a bnőjének is írt és ugye hozzám is feljött. Most megint megbeszéltük, hogy jó, akkor nem írunk, nem keressük egymást.


Én meg egy idióta kapcsolatfüggő vagyok, utálok egyedül lenni és tudom, hogy egy ilyen töketlen alaktól hosszú távonnem sok jót remélhetnék, mégis hiányzik. Most eldöntöttam, hogy jó, én tényleg nem keresem, ha ő keres esetleg megmondom, hogy csak akkor vagyok hajlandó szóba állni vele, ha már tudja mit akar és engem akar. Vagy mit csináljak? Fog még egyáltalán keresni vajon? Vagy vajon mi játszódhat le benne, én még ilyen pasit nem láttam?


2010. máj. 1. 15:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem:D azért ennyire nem vagyok mélyponton, öngyilkos nem akarok lenni.
2010. máj. 1. 15:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Tudod szakítás után mondták nekem ezt: Minden fejben dől el.

Ha most túllépsz rajta 4 hónapot könnyebben kiheversz,mintha évekig élsz ilyen megalázott helyzetben,mert a szeretői státusz az.Ráadásul lehet,hogy teljesen feleslegesen vársz rá,felettek elmennek az évek,ő meg határozatlan marad élete végéig. Magadban kell,a fejedben eldönteni,hogy megéri ez neked és ha nem,akkor már csak önvédelemből is,lépj!

2010. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hagy a fenébe ezt a pasit, keress olyat akinek csak TE kellesz! Nem megalázó ez a helyzet számodra? Nem juttok egyről a kettőre. Töröld ki az életedből, hidd el, ha most elfelejted később, talán évek múlva rájössz majd, hogy jobb is hogy vége lett. A másik meg az, ha most tegyük fel téged választana, akkor is simán elfordulhat nálatok is az hogy majd jön egy új nő, és akkor majd tépelődik kettőtök között. Ne hagyd magad.
2010. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Addig leszel kapcarongy,amíg hagyod,hogy az legyél.Addig használnak ki,amíg hagyod magad.Amint összekapod magad,és az asztalra csapsz,hogy nem,Te akkor sem leszel másodhegedűs,meg fog változni az életed.nyilván nem vagy most boldog így,hogy állandó tépelődés,kesergés az életed,hogy állandóan futnod kell egy olyan szekér után,ami valójában soha nem fog felvenni.Szóval lépj ki,és vállad fel,hogy néhány hónapig éjszakát fogsz átbőgni,depressziós leszel,szenvedni fogsz,és vágyni utána.Viszont utána fellélegzel majd,és rájössz,hogy nem volt érdemes a drága idődből még annyit sem fecsérelni egy ilyen sz@r alakra,mint amennyit eddig ráfecséreltél.

Tudod,az időd vészesen fogy,és csak egy életed van.Azt meg nagyon nem mindegy,hogyan éled le.Sóvárogva és idegeskedve,vagy boldogan.

2010. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
igazad van, de nem érzem hogy én kapcarongy lennék. kölcsönös volt a dolog, kezdetben tisztáztuk is, hogy ez csak szex. sőt, a barátnőjével ellentétben én az egész sztorit tudom, ő a mai napig nem tud rólam. velem legalább őszinte volt. ez persze nem mentesíti a sok hülyesége alól. de nem használt ki, önként mentem bele, ennyi erővel én is kihasználtam őt. és soha egy percig nem mutattam, hogy én ennyire kivagyok, nem hagytam, hogy ezt lássa rajtam. ezután sem fogom.
2010. máj. 1. 19:33
 16/16 anonim ***** válasza:
,,Velem legalább őszinte volt!" Persze,mivel enélkül nem tudott volna az ágyába becsábítani,másrészt én nem vennék mérget rá azért.Ugyanis egy embernek már hazudik,a párjának,TE miért vagy mitől lennél kivétel?Én a helyedben nem tűrném,hogy megalázzanak,és én sem süllyednék le egy bizonyos szintre erkölcsileg.Nekem nem lenne szükségem arra,hogy a tartásomat elveszítsem.Szomorú,ha valaki csak annyira tartja magát,hogy ,,áhh,én csak szeretőnek vagyok jó",és ribiként kell viselkednie azért,hogy valaki szóba álljon vele...Te is tudod,hogy ez nem igaz,akkor miért sajnálod magadtól a lehetőséget egy boldogabb életre?Igazából magadat alázod meg.
2010. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!