Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyreraknátok engem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyreraknátok engem? Vagy akkor kit is kell? Minél több választ.

Figyelt kérdés

Szóval elég zűrös egy kapcsolatom van. lassan 13hónapja,hogy együtt vagyok a barátommal.

Viszont nem egy túl nyugodt kapcsolat a miénk,elég sokat szoktunk vitázni,hol értelmes,hol értelmetlen dolgokon. Ő leginkább azzal csesztet már egy ideje,hogy nem törődöm vele.

Ezalatt azt érti,hogy nem kezdeményezem valami sokszor a puszit,smárolást meg hasonlók.

Nekem pedig az vele a problémám,hogy néha olyan poénokat hallok tőle,ami rám nézve nem túl vicces,vagy legalábbis én nem veszem annak. Kértem,hogy ebben változzon,ő megkért,hogy én törődjek vele.

Azt azért tudni kell,hogy mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata eddig. Mondjuk igencsak fiatalok vagyunk még. (Ő 18, én 16 lassan 17) Na most, ő velem szeretné leélni az életét, tervezi a közös jövőt, eljegyzést (ezt már nyárra,szerintem korai,de jó hallani,hogy ennyire akarja.)

Valamelyik nap már boltokba vitt,hogy válasszam ki,hova milyen színt szeretnék.

Kérdeztem,hogy amikor veszekszünk,akkor is ugyanúgy szeret-e és hogy akkor is ugyanúgy gondolja a jövőnket? Erre mindig azt válaszolta/válaszolja hogy igen.

Mindig ő hív telefonon,naponta van hogy 7x is. Msn-en is általában ő keres.

Sulinál várt eddig számos alkalommal ebből kifolyólag már pénzbírságos papír ment neki.

Mégis,nincs olyan hét,de lassan már nap se,hogy ne vesznénk össze,és ne vágná valamilyen módon a fejemhez,hogy nem törődöm vele. Akármilyen kis apróságon felkapjuk a vizet,abból mindig egy nagyobb vita adódik.

És mostanság mondogatja,hogy ha nem fogok változni,akkor ott fog hagyni,mert nem érzi a törődésem.

Az tény,hogy hívni nem szoktam, ő többet van nálam,mint én nála,de mondjuk így jövünk ki időben jobban. Ha én tanárnál vagyok, ő utazik egy órát,hogy aztán velem lehessen +1órát és együtt menjünk egy darabig haza.

Azt mondja néha olyan unott fejet vágok be smárolás közben,meg hogy néha mintha csak kényszerből feküdnék le vele. Hát nem tudom..:(

Szerintetek milyen kapcsolat ez? Hogy lehetne véget vetni a vitáknak? Mit gondoltok róla? Mit Gondoltok rólam? Menthető ez kapcsolat,vagy halálra van ítélve?


Ja még annyit,hogyha veszekedés van, mostanában nem mindig ismeri be ha hibás,hanem felhozza a nem törődésemet,mert mást nem igen tud.

Pénteki veszekedésnél mikor kérdeztem egyáltalán szeret-e azt mondta,hogy "nem szeretlek,hanem szerelmes vagyok beléd. A kettő közt van különbség."


2010. márc. 29. 17:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd ott.
2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként elég hosszúra sikeredett.
2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

hát, be kellene vallanod magadnak mit is akarsz ettől a sráctól, és leállítani a terveivel.

nem szeretnék annyi idősek esküvőjén kamerázni mint én vagyok.

2010. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

1. Miért hagyjam ott?

Nem lehetne valami bővebb választ kapni? Ebből nem értek semmit.

2010. márc. 29. 17:48
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem..oké, fiatalok vagytok, de ez még nem az jelenti, hogy nem érdemes dolgozni egy kapcsolatért és energiát fektetni bele. (Bár ez ma már nem 'divat'..ha valami probléma van, akkor hagyd ott és kész.)

Te miért nem tudsz kicsit többet foglalkozni vele? Rosszul esik, ha hozzá kell érned, vagy egyszerűen nincs késztetés?

2010. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem mindig van rá késztetés.

És azt mondta,csak akkor érzi rajtam a törődést,mikor rámszól,hogy ennek így nem lesz jó vége és érzem,hogy para van.

2010. márc. 29. 17:56
 7/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le, és gondolkozz el azon mit is akarsz tőle. Ha szereted, és akarod őt, akkor miért nem kezdeményezel? Miért nem hívod, vagy csörgeted meg, hogy hívjon vissza? Miért nem írsz rá msn-en? Miért nem írsz neki egy sms-t hogy gondoltál rá? Miért nem sütsz neki valami egyszerű sütit, vagy leped meg te is valamivel?

Tudod... gondold magad a helyzetébe... Ha mindig te keresnéd, mindig mindenben te kezdeményeznél, gondolom neked is megfordulna a fejedben, hogy lehet nem is szeret téged igazán. No ez az! Ahogy egyszer már írtam neked, lazítsatok ezen a kapcsolaton. Nem kell éjjel nappal egymáson lógni, ezért nincs mondanivalótok sem egymásnak, mindig csak a viták... Járjatok el a barátokkal is erre arra, legyenek külön élményeitek is, és így ezeket megtudjátok osztani egymással!

Sajnos ebből az irományodból én most sokkal inkább úgy gondolom, hogy a vitákban te vagy a hibás... Félre ne értsd, ne sértődj meg ezen, de ha jobban odafigyelnél rá, többet szeretgetnéd, többször meglepnéd vagy keresnéd te is, akkor nem lenne mibe belekötnie!


Még egy zárójeles gondolat. Azokat amiket elmondtál, én akkor szoktam csinálni, ha az érzéseim már nem 100%-osak a srác irányába. Amikor már csak az erős vonzalom és a vágy van ott egy tökéletes kapcsolatra, de az a lángoló szerelem elmúlt, kialudt. Ha ez a helyzet, akkor lehet érdemes elgondolkodni azon szeretnél e egyáltalán vele lenni még.

2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod,hogy az ő részérőm 100% a "láng"? Ő tényleg szerelmes még mindig?
2010. márc. 29. 18:04
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
én is 13 hónapja vagyok együtt a barátommal,,és érzem hogy Ő az igazi.mostanában mi is furcsák vagyunk egymással, de nem tudjukmiért, nekem sok minden rosszul esik..Én folyton úgy tervezem a dolgaimat hogy tudjunk tlasálkozni, lemondok akár egy talit mással csakhogy vele lehessek. Igyekszek nemmegbántani, de néha én is azt érzem mintha kicsit már kiábrándultam volna belőle, még élni akaork, más fiúkat is kipróbálni, de ez nem igaz. Erre akkor jövök rá ha nagyon jól elvagyunk, meg ilyesmi, és akkor érzem, hogy nála jobbat nem hiszem hogy találhatnék, nekem ő az igazi :) 16L
2010. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

szerintem h azt mondta:nem szeretlek,hanem szerelmes vagyok beléd,ez jobb!szerelmes beléd.Ahogy leírtad elég sokszor megkérdezed h szeret e téged ne nyaggasd annyit ezzel szerinted miért mondja h nem törődsz vele meg h nem foglalkozol vele.te tudod milyen ez a kapcsolat..gondolom azért írtad ki ezt a kérdést mert érdekel még ez a kapcsolat.közeledj felé ha szereted,szeretgesd. de ha nem érzed így lépj tovább


ez egy hosszabb kapcsolat,viták úgy érzem ebben találjátok meg a szikrát h ne legyen unalmas, néha engedj neki és nem lesz annyi vita


nagyon elkényelmesedtél ebben a kapcsolatban:S vagy tényleg ha nem szereted van így értelme?

2010. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!