Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akik folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik folyamatosan panaszkodnak hogy nincsenek normális nők, de aztán mégis találnak egyet, miért nem fogják meg 2 kézzel?

Figyelt kérdés

Az én volt párom is állandóan panaszkodott, hogy minden nő egy k-rva, neki eddig csak rossz tapasztalatai voltak. Mindig felhozta példának a haverjait, hogy "x személyt megcsalta a barátnője, ugye te nem leszel ilyen?", "y személyt elhagyta a barátnője több év után, ugye te nem leszel ilyen?", "z személyt csak kihasználja a barátnője és csak a pénze kell neki, ugye te nem leszel ilyen?"

Eltelt több év is, látta hogy nem vagyok olyan. Még örült is, hogy végre megtalálta az igazit, de közben teljesen elhanyagolt, más lányokkal flörtölgetett a hátam mögött. Nőnapon nem köszöntött fel, bezzeg más lányokat igen. Névnapomon sem, de a munkatársát akit ugyanúgy hívnak ahogy engem, őt igen. Nagyon keveset foglalkozott velem, hiába kértem és mondtam el neki hogy többet szeretnék vele lenni, vagy legalább hívjon fel néha, kérdezze meg miújság velem. Egyszóval foglalkozzon velem annyit, amennyit egy normális komoly kapcsolatban szokás. Látta rajtam, hogy boldogtalan vagyok mellette, többször is próbáltam megbeszélni és megoldást találni, de semmi nem lett belőle. Végül szakítottam vele, mert nem bírtam tovább.


2016. dec. 6. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jó,nekem persze soha nem került még csak közelembe sem ilyen nő,pedig én megbecsülném... De hát az ilyen hülyéknek mindig van barátnőjük, az értelmesebbnek meg sosincs...
2016. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert csak eljátszotta a hős szerelmest, de idővel lehullt a lepel róla. Majd lesz jobb is. :)
2016. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lin71 ***** válasza:

Sajnos nem vagy neki fontos. "Ha egy srác, meg akar hódítani egy lányt, minden követ megmozgat, hogy sikerüljön."

Ha fontos vagy neki, nem meri megkockáztatni, hogy elveszítsen. Valószínűleg rossz tapasztalatai vannak, amiknek túl nagy jelentőséget tulajdonít, ezért nem értékel téged.

Nincs önbecsülése, sem önbizalma, amihez igen, terapeuta kell, és nem barátnő.

Inkább most sírd ki magad, és fájjon, minthogy vesztegesd az időd olyanra, aki nem becsül meg, és nem érdemel meg. Majd jön jobb. :) "A pasi olyan mint a villamos - elmegy az egyik, jön a másik."

2016. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsi de a miérteken teljesen felesleges agyalni egy volt kapcsolatnál.

Nekem kb 2 éve lett vége egy hosszúnak, nem mondom hogy nem gondoltam soha arra hogy miért, és mi lett volna ha? De aztán gyorsan rájöttem hogy előre kell nézni és nem hátra. Csak magadat marcangolod ezzel ha az okokat keresed és megpróbálod megérteni.

Nem volt hozzád való így kell felfogni, majd jön olyan férfi aki tökéletes lesz. :)


Ui: nem csak a férfiak ilyenek hanem nagyon sok ember köztük a nők is, akik nem tudják értékelni azt ami ott van az orruk előtt.

2016. dec. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem a viselkedése üldözte el a volt barátnőit, hanem a női nem a gonosz. Nagyon kényelmes hozzáállás a részéről.
2016. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!