Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen inkább szakitás a téma, de ennél mégis kicsit bonyolúltabb. Külföldön élek és dolgozom, itt ismertem meg a páromat is, illetve mostmár nem vagyunk együtt. Ő is magyar. 3 hónap után összeköltöztünk, ami nagyon gyorsnak tünt, de mondhatni jól kijöttünk és nekünk is jobban megérte, hogy 2 helyett csak egy lakásért kell fizetni. Ezzel nem is volt gond, mármint az együttéléssel. Ez idő alatt én csak egyszer mig ő többször is hazalátogatott az anyukájához, aki egyedül nevelte fel. Mesélte, hogy mennyit köszönhet neki és hogy milyen jó a kapcsolatuk. Engem akkor még nem mutatott be, de mesélt rólam neki. Van ott egy nagyobb hitel is a nyakán, igy elég nehez tud kijönni, ezért a párom segitette. Egy alkalommal ÉN adtam kölcsön pénzt- nem egy jelentős összeget, de mégis hazai viszonylatban szép pénz- amikor ment haza, mert nem volt neki elég, hogy haza adjon. Ez fura volt, mert ő is hasonlóan keresett mint én, de adtam neki. Azt mondta mielőbb megakarja szabaditani az anyukáját ettől a tehertől ezért igyekszik neki annyit adni amennyit csak tud. Abban viszont megegeztünk, hogy visszaadja, hiszen nem ismertem meg az anyukáját és nem is voltunk régóta együtt, szóval azért nem voltunk mdenben közös kasszán, mint egy család.

Ez igy ment 3 hónapon keresztül. Fúrcsa volt, hogy soha nem hivott fel, amikor otthon volt az anyukájával, csak üzeneteket küldött, hogy minden rendben van és igy tovább. Nem szeretném elmesélni, hogy hogy, de kiderült, hogy nem is az anyukájához jár ahogy nekem leadta, hanem a magyarországi párjához, akivel tulajdonképpen össze vannak otthon bútorozva. Tulajdonképpen végig őt segitette, vele tartotta a kapcsolatot és hozzá járt. Természetesen azonnal feladtam a kapcsolatunkat és elköltöztem. Próbált magyarázkodni, hogy annak már réges régen vége, de nem tudta olyan hirtelen lezárni vele a dolgokat, mert minden olyan gyorsan történt köztünk. Nos, ezt megértem, de addig őkegyelme ne kezdeményezzen kapcsolatot mással, amig az aktuálisat le nem zárta hát nem??

Nagyon mérges voltam, összevesztünk óriási patáliát rendeztünk mondhatom.... Próbált békülni és mindent igért, de már nem tudok bizni benne. Mondta, hogy engem szeret és, hogy az a másik nő nem jelent számára már az ég világon semmit. Nem békültem ki vele, elhagytam. Ő pár hétre rá haza is ment és nem jött vissza. Ezt a volt kollégájától tudtam meg, akárcsak azt is, hogy mintha mi sem történt volna, haza költözött a párjához. Nem féltékenységből, de nagyon kiakadtam ezen. Tudom, nincs jogom beleszólni mások kapcsolatába, de annyira bosszant az, hogy az a nő mit sem tud az egészről. Valószinűleg nem is fogja soha megtudni, hacsak én nem mondom el neki. Emigy nagyon bosszant, az, hogy az én pénzem is az ő zsebébe ment és azt valahogy szeretném visszakapni. Jó, nyilván most majd kapom a kommenteket, hogy ez legyen tanulópénz, és annak is veszem higgyétek el! Viszont nagyon nagy késztetést érzek arra, hogy elmondjam a nőnek, hogy milyen egy féreg ember van mellette és hogy csak kihasználja, mert nem akar hoppon maradni, illetve amit még szivesen közölnék vele, az az, hogy az én pénzemet kapta el.

A volt párom meg a tökéletes,jófej pasi, aki segiti az éppen munkanélküli barátnőjét, mint egy mártir.

Vannak napok, amikor úgy érzem, hogy hagynom kellene a fenébe és tovább lépni, de amikor eszembe jut, hogy hogy kijátszott és kihasznált, akkor kedvem támad arra, hogy mindent elmondjak a nőnek. Emigy sajnálom őt, az alapján amiket a volt párom mesélt róla, kicsit olyan esetlen, de jobbat érdemelne ettől.


A pénzt kölcsön adtam a volt páromnak, de nem jutottunk odáig, hogy vissza adja. Magamra is mérges vagyok, mert jobban utánna kellett volna járnom a dolgoknak, de külföldről olyan nehéz nyomozni. A véletlennek köszönhetem, hogy lebukott. Amúgy ez ment volna még ki tudja meddig. Volt, hogy mentünk a városba és látott egy órát, amit megszeretett volna venni az anykájának. Közösen vettük meg, nem volt egy horribilis ára amúgy, de gondolom akkor az is a nőnek ment. Egyszerűen amikor ezek a dolgok eszembe jutnak, akkor annyira szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba és végleg mindent lezárni, mert igy nehezen megy sajnos. Viszont azt is szemelőtt tartom, hogy lehet, hogy én kicsit jobban fogom érezni magam,de a nő lelkébe taposok. Viszont úgy érzem exem megérdemelné, hogy lerántsam róla az állarcot.


Ti mit tennétek a helyemben?


Légyszi, mielőtt bármit irtok, képzeljétek magatokat a helyembe. Itt sincs kolbászból a kerités, gyűjtök és keményen megdolgozom minden pénzért és magamra tényleg keveset költök. Mindig segitettem ha kellett, most sem tettem másképp.


2016. dec. 7. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos elmondanék mindent!

A másik nő is jobb, ha tudja, hogy kivel él, meg a pasi is megérdemli, hogy lebukjon. Ha már kifizetted azt a nem kis összeget, legalább szórakozz egy kicsit az áráért!

Gondolom, neked se célod, hogy szentté avassanak, ne érdekeljen, más mit mond! Jobban fogod utána érezni magad!

És nem te vagy a szemét, hogy elmondod az igazat, hanem a pasi, hogy ezt megcsinálja!

2016. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme rágódni ezen. Lezártad, pont. Amit bebuktál bebuktál. Ha visszaad bármit is fogadd el, ha nem, ne keresd emiatt.
2016. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá szeretném tenni, hogy amikor végleg elköltözött tőlem, akkor mondtam neki, hogy a párjától szeretném elkérni a kölcsönbe adott összeget. Akkor tiszta erőből pofon vágott. Akkor láttam utoljára emigy. Szóval számolnom kell a következményekkel is.

Azt is mondta, hogy a párja nagyon labilis idegzetű és hajlamos az öngyilkosságra. Bár nem tudom, hogy mennyire igaz, mert nem ismerem semennyire sem.


Az még fontos, hogy ez október közepén történt, és most nemrég állt úgy bennem össze a teljes kép. Ezért kicsit hezitálok,mert eltelt jó néhány hét de egyszerűen nem hagy nyugodni ez az érzés a mai napig sem. Félek attól, hogy esetleg a nő,tényleg olyan,hogy kárt tesz magában. Akkor meg az én lelkemen szárad az egész. Tehát a tudtára szeretném adni az egészet, de nem tudom, hogy hogy fogjak hozzá.


Szerintem exnek amint adódik egy lehetőség akkor az lesz az első, hogy faképnél hagyja ezt a nőt, de amig nem, addig kihasználja.

Amúgy a nőnek van saját háza vidéken és azon van hitel állitólag, mig exemnek nincs saját ingatlana, tehát praktikusan ez a nő jelenti számára a biztos fedelet.

2016. dec. 7. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi további dolgod nincs vele, mint tovább lépni. Onnantól hogy elváltak útjaitok, nincs min tovább gondolnod és a következményei és az ecetera. Semmit!
2016. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Normál esetben azt mondanám, hagyd a francba. De ez a pasi akkora szemét, hogy joga van tudni a barátnőjének mekkora patkánnyal él együtt. Az öngyilkosságra hajlamos duma meg 100% hogy kamu pont azért hogy tarsd a szád nehogy a párja megtudja.
2016. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En altalaban hagynam a fenebe (engem a volt volegenyem rabolt ki, es mivel rendorkent dolgozott, megfenyegetett, hogy nehogy fel merjem jelenteni vagy hasonlok mert nekem lesz belole bajom)... o is egy nohoz ment tolem...


De egy ilyen patkany megerdemelne, marcsak azert is, mert a te penzed es jogod van visszakerni.


En a helyedben elmennek hozzajuk, lehetoleg valami haverral (akkor nem fog tudni / merni pofonvagni) es kitalalnek, vagy meg egyszerubb : fizetesi meghagyast kuldenek. Szerzodest nyilvan nem irtatok rola, de egy fizetesi meghagyas szerintem elgondolkodtatna a nojet. Akivel szerintem soha az eletben nem szakitottak...

2016. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!