Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé tesz, vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tesz, vagy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2 hete szakitottunk a barátommal aki elvileg szerelmes volt belém együtt járásunk időszakában..a srác elég nagy csajozógép.most összejött az egyik legjobb barátnőmmel,és ez nagyon bánt,mert a suliban mindig ott ölelgeti,és úgy lógnak egymáson,mintha külön nem jutna nekik elég oxigén..még mindig érzek a srác iránt valamit,ezér nagyon szarul esik a látvány..próbálom őket elkerülni,meg nem észrevenni,de azért még is csak nehéz,mert valahogy mindig elöttem történnek az események,mintha direkt csinálná így az exem..msn en is mikor felmegyek rögtön rámir és mondja h ő milyen happy most meg midnen (mer h a csajjal jár) ..nekem persze tök sz@rul esik,de nem szolok rá semmit..és írja az üzeneteket neki hogy ,már hiányzik a finooom szád!stb.. mivel a banőm,eléggé bele látok a kapcsolatba,még ha nem is akarok..:S közben a pasi sokszor néz engem is a suliba,meg midnen.. és lehet h rosszul érzem de nem vagyok benne biztos h midnent nem azér csinálja,hogy féltékennyé tegyen..sajnos még elfelejteni sem tudom könnyen mer midnig ír nekem msn en ,meg nap mint nap látom,és ez így nagon nehéz,de nem tudom mit kéne tennem..lehet h csak kihasználja a banőmet is..(?) és csak a smárolásért van vele..? vagy tényleg őt szereti.. nagyon jól hazudik a srác,és jól játszik szóval nem tudom mire vélni a dolgokat..
2010. máj. 1. 19:13
 1/10 nielindi ***** válasza:
a csaj aztán télleg az egyik legjobb barátnöd lehet. gratulálok hozzá. nála rosszabbak má ne legyenek.
2010. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jhaa ,és mielött összejöttek pár nappal elötte együtt randiztunk,ahol azt mondta hogy szeret..
2010. máj. 1. 19:15
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom,de szerintem ebben elsősorban nem a csaj hanem a pasi a hibás,mert ő jött bele a mi barátságunkba.. és a lánnyal mostanában meg nem is igazán beszélek..nem csak azér mert pikkkelek rá hanem mert ha a lány ott van akkor a pasija is ott van a közelben (nyilván) -.-
2010. máj. 1. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó barátnőd ellen a csaj akkor tök mindegy ki akart volna bemászni a ti barátságotokba nem engedte volna meg. A volt pasidról meg inkább nem írnék. Megvan a véleményem és az nem jó.
2010. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,nem tagadom hogy fiatalok vagyunk:):D csak ezt a fiút akármekkora f@sz is már fél éve borzasztóan szeretem..
2010. máj. 1. 19:50
 6/10 anonim válasza:
Szerintem egyikkel sem kene foglalkoznod...
2010. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy kicsit ismerős a szitu.. én voltam a te helyzetedben is és a barátnőd helyzetében is, ugyanígy osztályon belüli dolog. Előttem barátnőmmel járt, aztán meg én mindkettőjüknek segítettem szakítás után, és a fiú elkezdett udvarolni.. 3 hétig bírtam az ellenállást, de sajnos az ilyen fiúknak nem lehet ellenálni sokáig :(..ezt azóta is nagyon bánom, sztem életem egyik legnagyobb hibája.. Nos tehát, 1 hónap után a sráccal szakítottunk, és az én másik barátnőmmel jött össze. Nagyon rossz volt, mondjuk mi normálisan szakítottunk és utána már barátnőmmel egyáltalán nem tartottam a kapcsolatot(mármint nem kerestem és ő se, csak a kapcsolatuk elején magyarázkodott, aztán meg már csak a fiú volt számára..).

Akkor nagyon nagyon rossz volt, és nagyon jó volt hogy volt egy fiúbarátom aki segített nekem(ilyenkor jól jönnek a nagy ölelések, fiúkkal való beszélgetések), meg a már előtte is legjobb barátnőm aki mindig mellettem volt..

remélem te is túléled, úgyis nemsokára itt lesz a nyár, meg tavasz van biztos jön egy másik fiú :)

2010. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
velem ugyanez történt. nem tudom nálatok ki szakított kivel.én anno szakítottam barátommal. nem sokkal ezután engem kért meg, hogy hozzam össze a legjobb bnőmmel. akkor féltékeny lettem, érdekelni kezdett megint a fiú, de nem akartam, hogy ezt észrevegye, így hát összehoztam legjobb bnőmmel..mindig írt msnen hogy milyen jó vele, és hálás nekem h segítettem stb...kb két hét múlva szakított legjobb bnőmmel és bevallotta h nagyon nagyon szeret engem és féltékennyé akart tenni..ez idő alatt rájöttem hogy mégis szeretem, tehát elérte a célját:D de természetesen megmondtam neki h a gyerekkori barátnőm fontosabb, aki sírt a vállamon..:( konkrétan jó sz*r volt, de túléltük.. szerintem ez a pasi csak féltkennyé akar tenni, mert nincs olyan h szeret téged és pár nap múlva már véletlenül a legjobb bnődbe van beleesve.
2010. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok sokat segítettetek..:) főként a két utolsó..valószínűleg igazatok van:)*-) amúgy még ő szakitott velem,de már pár nappal elötte én is ezt akartam,csak akkor visszakönyörögte magát,mert nem akarta h mindenki úgy tudja meg h ő lett dobva általam,s 2 nap múlva mikor találkoztunk a suliban,mondta h szerinte jobb lenne ha befejeznénk.. furcsa mert pár nappal elötte én is ugyanezt mondtam neki,mégis elérte hogy ne szakitsunk..szóoval igy volt..:S:) s jogosan kérdezhetitek hogy akkor mi a fenének akarom őt megint...szereeetem...:/ kész ennyi.. nincs mit hozzá fűzni..hisz tudjátok milyen..=)
2010. máj. 2. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:

ez egy ocsmány barátnő, aki a legjobb barátnője volt faszijával jön össze, főleg friss szakítás után. Ha a barátnőd lenne, akkor nem jött volna össze a faszival, és ha a faszid szeretne, akkor nem a barátnőddel jön össze.

Aki szerelmes, az nem úgy tesz féltékennyé, hogy közbe megbánt, vagy másokat kihasznál. Ezek szerint a barátnőd is meg akar bántani téged. Vagy lehet a faszi le akar rázni téged, igaz nem is nyomulsz, bár szerelmes vagy, a csaj meg lehet csak irigykedik rád és verseng veled, esetleg láttatni akarja veled, h ezzel a pasival ne törődj, ez egy szemét....

Elhiszem h szereted, de ezzel a csajjal ne barátkozz, a pasit is meg őt is tiltsd le msn ről.. mondd meg h nem vagy kiváncsi rájuk. Vagy utáld meg őket, akkor nem fog fájni a szakítás, inkább szakítson veled, minthogy megcsaljon. Szal így még jobb talán. Hidd el az ex barátnődet sem szereti, különben egymással foglalkoznának és nem azzal, hogy te mit szólsz a kapcsijukhoz. Vagy együtt mesterkednek abbahn, h féltékeny légy és vissza akard kapni őt, bár ha ezt akarná, akkor eleve nem szakított volna veled sztem. Sztem eddig se szeretett, csak téged is kihasznált.

A szerelem nem múlik el ilyen hamar, és akit szeretünk annak nem akarunk fájdalmat okozni.

2010. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!