Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a gyerekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a gyerekem apját, többször elmondtam már neki, de ő próbálkozik nem érti. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán érzem azt,hogy jò mellette lenni, ha nem vagyok vele sokkal jobban érzem magam a kedvem is jobb. Amikor veszekszünk emiatt, fenyeget hogy megver nem fog elengedni a gyereket is elveszi. Nem tudom mit csináljak,félek hogy utánam jönne, nem tudna bele törődni és még anyuékat is zaklatná, mert ki nézem belőle. Viszont nagyon rossz így élni.
2016. dec. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne kérj tőle gyerektartást se.
2016. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

kellett neked agresszív férfi. tessék megkaptad.

A normális srácok túl unalmasak voltak mi?

Azt tudod tenni hogy összejössz mással, és ezáltal ő már nem fogja magát annyira nyeregbe érezni.

Plusz megvéd, ha más nem a jelenlétével.

Ha nem változtatsz csak siránkozol itt, nem fog változni, magától soha nem szál le rólad.

2016. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Kérj segítséget a családvédelmitől!
2016. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2.-nel a pont
2016. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Költözz el amikor nincs otthon.
2016. dec. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Javaslom, ne ebben a kategóriában kérj tanácsot, mert mint láthatod, nem kapsz választ.

Nyilván nem volt ilyen a kérdező párja, amikor megismerkedtek, és attól, hogy elhagyja őt, igenis jár a gyerektartás, a GYEREKNEK.

Egyébként én a helyedben összepakolnék, amíg nincs itthon, és átcuccolnék anyámékhoz, beadnám a válókeresetet. Ha zaklatni, fenyegetni mer, nyugodtan csinálj róla valami bizonyítékot, és semmiképpen se várd meg, hogy megverjen, vagy még jobban tönkremenj lelkileg mellette.

2016. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

1. A férfi nem kaphatja a gyereket, ha kéri? Ja nem, mert a magyar bíróságok 99%-ban az anya javára elfogultak mindig.


2. A gyerektartást sokszor nagyon nem a gyerek szükségletei alapján állapítják meg. Ismerek olyan embert, akinek az exe a gyerektartásból tud évente egyszer elmenni nyaralni az új pasijával külföldre.

2016. dec. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!