Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenzi a barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi a barátnőm hogy eltartsam?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyunk. Én már dolgozok ( idén nyáron mesterdiplomáztam), míg a barátnőm, még csak alapszakos szóval még 2-3 évig biztos h tanulni fog. Ezzel nincsen semmi baj.

Összeköltöztünk saját albérletbe, minden szép és jó kivéve az anyagiak. Ő mindent felezni akar. Én pedig simán el tudnám őt tartani, és nem kellene güriznie egyetem mellett. Mondanom sem kell így nincs sok egyéni megtakarítása(mert felemészti az albérlet és a megélhetés) ,illetve kevés időt van velem. Hiába mondom neki, hogy nem kellene albérletet fizetnie, max a rezsit felezzük (ha annyira szeretné). De nem enged, azzal az indokkal hogy ő engem anyagilag nem akar kihasználni és hogy nem akarja hogy eltartsam.

Viszont így pedig megszakad, hisz nehéz egyetemistának, dolgózónak, barátnőnek és háztartástvezetőnek lenni egyszerre. Kérlek tanácsoljatok valamit, mi a véleményetek a helyzetről?

25F (a barátnőm 20L)



2016. dec. 10. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Menj bele.. Azt a pénzt, amit ad, azt tedd félre és ha összegyűlik egy nagyobb összeg, akkor abból elmentek nyaralni. Ha fizetni akarja, mondd, h itt ez a pénz, te mindig félretetted és most vegyétek úgy, h ezt az utazást ő fizeti.
2016. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért ő a háztartásvezető? Talán nem szakdna meg, ha te is felemelnéd a popódat.
2016. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BlackSword ***** válasza:
87%
Igaza van a kettesnek... Ő tanul, dolgozik, szóval ne mindent ő csináljon... Te se halnál bele a házimunkába kis herceg...
2016. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg ki kene venned a reszed a haztartasbol, lol.
2016. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. ez tényleg jó ötlet :)


Kiveszem a részen :) mindig én vásárolok be ( ő megírja a listát :DD)

Főzök is ha úgy van

2016. dec. 10. 10:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy ő ilyen neveltetést kapott. Már mint a nő a háztartásvezető, így neki teljesen természetes, hogy én csak besegítek
2016. dec. 10. 10:58
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
pedig max erre tudnád rábeszélni...ebből engedjen, ha pénzből nem, mert te segteni akarsz neki
2016. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Én konkrétan megmondanám ilyen esetben a barátnőmnek, hogy egyenrangú társat szeretnék magam mellé, és nem kihasználni őt "Háztartásilag", tehát fogadja el, hogy többet csinálok a házimunkából, mint ő, nem pedig besegítek.

Elvégre, ha ő nem akar kihasználni anyagilag, nekem miért kéne "kihasználnom őt" ebben a másik esetben? Ugyanaz kb.


Bár elég szomorú, hogy magadtól ez nem jut eszedbe, és megállsz ott, hogy bevásárolsz meg néha főzöl.

Amikor nálunk volt ilyen, egy szó nélkül megcsináltam a legtöbb dolgot mire hazaért a párom, és nem izzéltem hogy jajj ő akarja, mert tudtam, hogy ezzel nagy terhet veszek le a válláról, hiába a neveltetés.

2016. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én élnék a lehetőséggel minden további nélkül,de megkérnélek,hogy amikor tudsz,a háztartásba is segíts bele,legalább a mosogatásba,ha megfőzök.Vagy olykor rakj be egy mosást,vagy valami.
2016. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem "megszakad" - edződik a felnőtt életre. Az egy másik műfajú nő, aki arra vágyik, hogy eltartsák.

Szóval neked kell döntened, hogy el tudsz-e viselni egy önálló akarattal bíró igazi személyiséget magad mellett, vagy sem?

2016. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!