Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttalvás babával, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás babával, ha a férj ellenzi?

Figyelt kérdés

Fél évig letojta hogyan alszunk, sokáig nem is aludtunk együtt, csak a fogzás óta.

Majd anyós tudomására jutott, hogy én a gyerekkel, férjem pedig külön szobában alszik (1 hetes korában költözött el, zavarta a sírás), tőle is megkaptam a magamét.

Probálom lerakni, de fél-egy óra múlva sír, szoptatom, lerakom, újabb fél óra..

Sokszor észre se veszi ha átmegyek, reggel kérdezi, hányszor kelt a gyerek és mióta maradtam vele. Este kicsit együtt vagyunk, házasélethez nem az együttalvás kell, amúgy is horkol, a gyerekkel jobban alszom.

Nyilván nem akarok örökre vele maradni, talán kis idő mulva nem ébred ennyit, kb 1 hónapja még átaludta az éjszakát egyedül.



2016. nov. 10. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem egeszseges, es sajnos, ha egyszer hozzaszoktatod a babat, hogy veled alszik, akkor utana nagyon nehez ismet leszoktatni rola. Meg ugyanugy, ha te is hozzaszoksz, hogy nem alszol a ferjeddel, hat... nem tul elonyos egy hazassagban, meg ha a hazaselethez nem is egyuttalvas kell.
2016. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

A férjed nem úgy vett feleségül, hogy külön szobában aludtatok.... simán beállsz azon nők táborába, akik belekényelmesednek a házasságukba, a babóka érkezése után meg elfelejtenek nők lenni.

A gyerek nyilván nem fog 20 éves korában is veled egy ágyban aludni, na de mégis.... csak van egy védőnő a közeledben, aki elmondja, hogy a babának meg a házaséletnek is az a jó, ha felrmeled éjszakánként a valagad, és átslattyogsz a babucihoz a szomszéd szobába. Nem fogsz belehalni, hidd el! A gyereked viszont igen, ha egyszer csak apuka olyan nő után fog nézni, akivel nemcsak házasélet van, hanem együttalvás is.

2016. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a babaöböl megoldást preferálom. Így nem kell félóránként másik szobába átmenni. Ezt ki bírja idegekkel? De nem is szokik az ágyatokba, viszont "kéznél van". Persze ez nem oldja meg a problémát, hogy a férjed nem bírja a sírást. Én nem tudom elképzelni hogy a párom nélkül aludjak. És itg nem csak a szex-ről van szó. Egyenes út az elhidegüléshez.
2016. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Sokáig folytatod ezt, akkor egyenes út vezet a megcsaláshoz aztán a váláshoz. De te tudod..
2016. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Férjed ellenzi vagy anyósod? Szerintem semmi gond nincs a babával alvással. Nálunk velünk aludt mind a 3 gyerek (mindig az aktuális baba) amíg keltek éjjel. De férjemet nem zavarta, és nyilván nem ment a házasélet rovására sem, mert akkor nem lenne 3 :D. Később simán átszoktak saját ágyba. Anyósnak szerintem semmi köze hozzá. Ha férjed zavarja, más kérdés, de azt írtad, az is zavarja, ha sír a gyerek... és ha jól értem, ezért pont ő ment másik szobába? Szóval ha csak anyóst zavarja, ne foglalkozz vele. Ez is egy időszak, majd kinövi a gyerek, és leszokik az éjjeli kelésről.
2016. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Elég szomorú, hogy a saját gyerekének a sírását nem tudja elviselni, de megcsinálni azért megtudta, taps!


Az lenne a legjobb, ha visszaköltöznél a szobába, a gyerekhez pedig átmennél amikor sír.

Nem okos megoldás, hogy külön alszotok.

2016. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#2:

Kicsit sértő, de teljesen igazad van.

Nőként nekem is ez a véleményem.

2016. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Épp ő költözött ki a közös ágyból, fél évig egyedül aludtam a franciaágyban ő meg a nappaliban.

Amikor a gyerek 8 órát aludt se akart visszajönni, babaöböl se megoldás, nem akar vele egy szobában lenni.

Majd jött anyós, hogy mi az, hogy külön alszunk - erre a férjem átvitte a franciaágyat a nappaliba.

A gyerek egy ideig jól aludt, majd elkezdett ébredni, 5-6 hétig min 15ször ingáztam, valamikor nem kellett se cici, se víz, semmi, mászkáltam vele, a férjem meg reggel mondta, hogy csináljak vele valamit, ne sírjon... ő egyszer nem kelt hozzá, ha ráérne se segít semmit, merthogy dolgozik... más férjek is dolgoznak... de ő 10 percet nem bír ellenni a gyerekkel...

Hintaszéken szoptattam, közben telefonoztam nehogy elaludjak. Egyszer mégis elaludtam, majdnem leejtettem a gyereket, bevittem a férjem matracát. Egyszer éjfél körül sikerült elaludni, 8kor keltem, hogy önkiszolgál a gyerek. A férjem észre se vette, hogy nem vele " alszom".

Anyós szerint hagyjam sírni, férjem szerint inkább ülve szoptassak akkor nem alszom el, ki kell bírni a nem alvást, majd abbahagyja a kelést. Hát még a tejem is kevesebb lett, felbuktam a gyerekkel a kezemben, meg majdnem elütöttek.

A védőnőnek is mondtam, ő az együttalvást preferálja.

Pakolgatom be az ágyába hátha ottmarad, 4-5 alkalom után meg bealszom vele.

A kialvatlan feleségek se jobbak, főzni se volt erőm, takarítani se, nemhogy még a szexben vagy egyéb programokban remekeljek...

2016. nov. 10. 21:17
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem, hogy az ilyen házasságokba miért kell gyereket vállalni.

Te nem láttad eddig, hogy apuka felelőtlen, és nem érett meg az apaságra? Nekem ne mondd, hogy egyik napról a másikra vált hideggé és érzéketlenné.

Te felkészültél rendesen az anyaságra, vagy csak kellett a babóka mindenáron, mert van a szomszédnak is, meg a Juliskának is a húsboltból? Sejthetted, hogy fel kellesz hozzá ébredni, és számíthattàl arra is, hogy éjszaka meg kellesz szoptatnod. Nem védem a férjed, mert nem érdemel semmit egy olyan férfi, aki a saját gyerekével nem törődik megfelelően, de ha ő ébredne fel hozzá, megszoptatni például nem tudná.

Ha belementèl abba, hogy ő pénzt keres és eltart téged, míg te babucizol, akkor azt illene tolerálnod, hogy neki valamikor pihennie is kellene.

Ne haragudj meg, de rátok egy kiskutyát sem bíznék, nemhogy egy gyereket!

2016. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Valakitől pedig sürgősen kérj segítséget, még azelőtt, hogy a saját gyerekedben kárt tennèl!

Más is nevel gyereket, többet is, mégsem veszélyezteti a testi épségét azzal, hogy felbukik gyerekkel a karjában, vagy elütteti magukat egy autóval.

Segítséget kérni nem szégyen!

2016. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!