Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az exemmel barátok szeretnénk maradni, zavaró lehet-e ez egy majdani párom számára?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kifogahtsz olyan valakit, akit ez zavarni fog. Én is voltam ilyen helyzetbe. Sajnos gyakori...
2016. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom ezt. En a magam reszerol nem toleralnam ezt hosszu tavon egy kapcsolatban. Semmi szukseg ra, hogy ott legyeskedjen korulotted a mult.
2016. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha neked ez fontosabb, mint a MAJDANI barátod, akkor megvan a véleményem. amúgy túlságosan előre gondolkozol. lehet, hogy mire összejössz valakivel, már rég a múlté lesz az exed.
2016. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem mondta hogy fontosabb!!! Csak szeretne jóban lenni vele ennyi
2016. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4, úgy értettem, hogy valószínűleg zavaró, meg nem világos, hogy ha egyszer nem jöttek ki egymással, akkor minek kell szoros kapcsolatot fenntartani.


és ha ennek ellenére mégis nagyon fontos neki és nem tud elszakadni, akkor...


azaz ha fontosabb. így értettem.

2016. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azert mert ha párkapcsolatban nem tudtak működni, barátok lehetnek. Van kozos múltjuk. Én meg ezeket a végleteket nem értem soha. Ha nincs kapcsolat akkor tipli van. Pedig lehet hogy tok jó haverok lennének
2016. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsó, nem tudom, próbáltad-e már. ahol szakítás van, ott rengeteg a sérelem, az embernek nem azon jár az esze, hogy milyen jó a másikkal mókázni. kivéve, ha őt dobták ki, és visszasírja a régi szép időket.


ha lehet is valami barátSÁGOS viszony, az a szakítás után sokkal később, és nem venném a lelkemre, hogy a szerelmemet ezzel bántsam.


de lehet, hogy másról beszélünk. én azt nevezem barátomnak, akivel mindent megosztok, nagyon közel áll hozzám és sok időt töltünk együtt. tökéletesen megérteném, ha a barátomat ez zavarná.

2016. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen próbaltam! Ezért is irtam. De!! Alényeget nem mondtam. Azonnal ez nem megy. Kell egy kis idő amíg rendeződnek a dolgok. Nekem kicsit tobb mint fél év volt. Utána kezdtunk el újra találkozni. Ez kilenc éve volt. Azóta barátok vagyunk, hetente osszefutunk, és két harom naponta levelezunk. Mindkettőnknek van parja.
2016. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én ezt nem csinálnám, nem érzek rá késztetést, de legalább már értelek :)
2016. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog működni normálisan. Ha normális lesz a barátod nem fogja tolerálni és tök jogosan.
2016. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!