Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nálatok/ fiúknál mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok/ fiúknál mire megyünk a finom célozgatással?

Figyelt kérdés

Helyzet: Van egy srác akivel régebben úgy volt, hogy összejövünk, aztán nem úgy alakult. Sokáig nem is beszéltünk aztán most már néha írunk egymásnak msn-en csak úgy mindennapi dolgok, semmi extra. Egyszer összefutottunk egy barátunk szülinapján és eléggé látszott hogy még szimpatizál velem (de lehet hogy csak a pia tette?). Azóta én (mert hogy nagyon szeretném visszakapni) felvetettem, hogy talizhatnánk. De csak úgy, hogy meginni egy kávét, satöbbi szóval csak barátilag. Bele is ment de aztán közbejött neki valami (ismerem és tényleg így volt) azóta eltelt néhány hét, nem is beszéltünk, mert nem keres, nem ír soha.

Szóval kérdés: Fiúk, ha akarok valami, fogalmazzak konkrétan? Mondjam meg neki, hogy figyelj én szívesen járnék veled? Mi van, ha már nem érdeklem, akkor csak lejáratom magamat ezzel? (És van egy olyan szörnyű női megérzésem, hogy már nem érdeklem.)


18/L


2010. máj. 2. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem is konkrétan fogalmazol, de ha járni szeretnél vele, akkor azt se mondd, hogy barátilag...feltéve ha mondtad neki..


Ha együtt vagytok, viselkedj úgy, mint egy NEM BARÁT....érintsd meg néha, próbáld zavarba hozni, mondj neki szépeket, vagyis ez fiú dolga lenne, de szal ne csinálj olyan dolgokat, amiket egy barát csinálni...


Most én is nagyon vigyázok egy lánnyal, nehogy barátság legyen a dologból...

2010. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mondom, azóta nem is láttam, nem is hallottam felőle. Mi lenne, ha megírnám neki? Mert már kicsit unom ezt a játékot, derüljön ki legalább hogy akkor most mit akarunk egymástól!
2010. máj. 2. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azt azért ne így mondd neki, hogy szívesen járnék veled. Inkább kicsit árnyaltabban add tudtára a dolgokat. Például mondd el neki, hogy mennyire szeretsz vele beszélgetni, meg szeretnél ezután többet találkozni vele...stb stb. Hát ebből egy normális srácnak már simán leesik. Ha erre nem "harap rá", akkor szerintem nem járattad le magad, de mégis megtudtad, amit szerettél volna.

Sok sikert!

2010. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ő nem is gondol rá, hogy neked nem közömbös. A saját érdekedben kérdezz. Mit veszítesz?

Pasi vagyok. Nekem ez tetszene.

2010. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Pasi, és mi van ha azóta van barátnője, és én meg itt szenvedek neki ezzel? :(
2010. máj. 2. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyeneken én is problémázok sokat:)


Ki kell deríteni, hogy van barátnője-e

Aztán szépen fokozatosan felépíteni a dolgokat...


Randizgatni, mozi, kávézó, egymást zavarba ejteni...


Sztem nem gáz, ha a lány keres meg egy srácot, de ehhez persze az kell ,hogy a srác is mutasson hajlandóságot...

2010. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok, de annak vagyok a híve, hogy kerek perec mondd meg, mi van.

VAGY: megmondod, hogy szeretsz vele lenni, és ha ő is úgy gondolja, benne lennél egy kapcsolatban is, ha nem, tökéletesen megelégszel a barátsággal.

Következmény: vagy jártok, ami jó, vagy nem, de akkor legalább tovább tudsz lépni, és nem kínzod magad, hogy mi van, mi lehetne, mi lesz.

VAGY: szenvedsz, nem tudod, mit tegyél, nem lépsz, elkezd mással járni, te meg visszajössz ide sírni a vélt sérelmeid miatt, mert már az esküvőt is megszervezted fejben, az a szemét meg...

2010. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nagyon tetszett, köszönöm a tanácsodat, azt hiszem így lesz. Én is ilyen típus vagyok, csak ebben a helyzetben valahogy nehéz. Barátok így sem vagyunk, soha nem is leszünk (max haverok) és ha ezek után nem fogunk beszélni többet semmit nem veszítek vele.
2010. máj. 2. 13:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta megtudtam, hogy most alakul vmi egy csajjal neki... nem tudom, mit tegyek szerintem nem lenne szép belepiszkálnom.
2010. máj. 2. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyi nekem is van olyan nő ismerősöm aki ha azt modnaná hogy járni akarna velem akkor csak azért utasitanám el mert van barátnőm de egyébként pedig ha lenne barátnőm ha nem akkor nem keresném őt meg semmi szóval egy próbát szerintem megér!
2010. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!