Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél siker egy pasinál a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél siker egy pasinál a jó szex és a finom kaja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Az én pasim megkapta a jó szexet meg a finom kaját is, mégis lelépett, no comment...
2011. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég ez a kettő. Csak legyen mindig.
2011. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Első: No comment?


Már ne haragudj, de ezt úgy mondtad, mintha minket a szexszel, illetve a kajával tartanátok el.... Mintha mi csak egy állatfaj lennénk, akik szexen, és kaján élnek, Ti pedig a normál emberek, akik tartotok minket, mint valami háziállatot...

2011. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze e mellett nagyon jól érezzük magunkat együtt, ki is teszem a lelkemet a kapcsolatért... Csak érdekel, hogy ezzel a 2 plusz dologgal mennyire lehet mégjobban megfogni egy pasit.
2011. ápr. 13. 00:04
 5/18 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok


Nekem elég a jó szex.

A jó szex rajtam is múlik ;) Szeretem, ha a párom igyekszik a kedvemben járni.


Tudok főzni. Mellesleg (amikor Ő főz) ha elég meleg, nincs elsózva, és szeretettel teszi elém, akkor az finom ;)


Szánom azokat a pasikat, akiket a hasukon keresztül lehet megfogni. Kicsit lejjebb kell keresni a kapaszkodót.

2011. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha bejössz neki akkor mind1 mit csinálsz jó vagy nála ha nem akkor minden hiába!

Miért lépett le???

2011. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
FÉL siker
2011. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Panda Péter ***** válasza:

vagy inkább negyed.

megint egy olyan (hülye) kérdés, amire nem igazán lehet objektíven válaszolni, és csak a beszólogatás, meg a személyeskedés megy. tipikus flame-keltő téma.

2011. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én nem értem miért írják hogy csak fél siker. Mi más kell ezen a kettőn kívül? max az hogy ne legyünk csövesek, de még az is mind1 ha jó a szex és a kaja XD
2011. ápr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem félsiker, hanem teljes, ennyi elég nekik.

A férfiak mind disznók!

2011. ápr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!