Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek páromnak karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok és lány. Párommal pont December 24.-én leszünk együtt 1 hónapja. Megbeszéltük,hogy nem veszünk nagy ajándékot egymásnak. Maximum 1000Ft értékben. Ha adnátok pár tippet annak nagyon örülnék! :) Köszönöm
2016. dec. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen kérdéseket. Legalább 1-2 hobbit, érdeklődési kört írhatnátok. Most mondhatom, hogy vegyél neki csattogós lepkét, de ha épp nincs oda értük, akkor mit kezd vele?
2016. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hobbija a biciklizés és a zene hallgatás(ha ez hobbinak számít) Nagyon érdeklődik a főzés iránt na meg az állatok iránt.
2016. dec. 12. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy karácsonyi bortítású szakácskönyvet,vagy valamit a bicajához,illetve valami személyesebb is jöhet,ami ugye itt nem tartozik senkire,egy kis fantázia kérdése :)
2016. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sussetek egyutt sutit :) Az olcso is, kozos program is, utes is :)
2016. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a sütit akartam ajánlani. Egy barátnőm mézeskalács házakat és kis mézeseket sütött a barátjával, nagyon szépek lettek. A kis szív alakúakból párra a monogramjuk is felkerült, aranyos dolgokat hoztak össze. Igaz ők ajándékba szánták őket, de akkor sem utolsó közös programnak.
2016. dec. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!