Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak karácsonyra a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés

Igen most jöhetne, hogy nekem kellene ismernem, meg tudnom, hogy mire van szüksége, de itt most nem erről van szó.

Igazából mindenképp valami olyat szeretnék, amit együtt tudunk csinálni, vagy együtt tudunk majd felhasználni, mert mostanában elég kevés időt tudunk kettesben tölteni.

A probléma az, hogy a család nagy a pénz pedig viszonylag kevés, szóval egy wellness-hétvége nem igazán fér bele. Vacsorázni, nem akarom elvinni nőként. Gondoltam színházjegyre, de közben ő is megbeszélte velem, hogy karácsony körül megyünk oda, és már a jegyek is megvannak, szóval ez nem jó.

Körülbelül 10.000 forintot tudnék rászánni.

Minden ötlet érdekel, akár tárgyilagos is, ha valakinek az ugrik be. Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm.:)


2014. nov. 25. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova valósiak vagytok? Pest környéke? Nálunk pl bevált "program" a szabadulószoba. Nem olcsó így alkalom nélkül nem megyünk, viszont nagyon jó szórakozás és némelyik akár éjfélig is "nyitva" van, így az se gond ha amúgy értelmes emberi időben nem érnénk rá másra, mint pl színház és társai.
2014. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ilyesmi dolgok annyira jók, és tudom, hogy neki is tetszene, csak sajnos kb. 300 km-re lakunk Budapesttől.

Vas megyeiek vagyunk. Nálunk a legnagyobb szórakozási lehetőség kb. a bowling-ban és a moziban kifullad. Jó persze, van mondjuk egy jó nagy kötélpálya tőlünk nem messze, de az meg télen egyáltalán nincs nyitva.

Gondoltam esetleg fürdőre is, (Sárvár), de oda meg alapból is szoktunk néha menni, csak úgy.

2014. nov. 25. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Zalaegerszegen is van szabadulós szoba: [link]

Mi próbáltuk, nagyon állat volt :)

2014. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Esetleg másfajta ötletek is érdekelnének.:)
2014. nov. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!