Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális "elengednie"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális "elengednie" magát valakinek a kapcsolatban (böfögés, szellentés, stb. )?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, és akadt egy "kis" problémám. Már az első közös hónapjainkban is elengedett mellettem néhány "béke galambot", de mostanra már addig fajult a dolog, hogy nem telik el óra úgy, hogy ne csináljon valami gusztustalanságot. Fingik, böfög, az orrát túrja, a seggét vakarja, vagy megszagolja a lábát...Gyakran lefekszik fogmosás/fürdés nélkül a tiszta ágyba. Már nem egyszer próbáltam vele beszélni, de kb. kiröhög, vagy megkapom hogy érezzem megtisztelve magam, hogy el tudja engedni magát mellettem. Néha megkapom, hogy mit képzelek magamról, hogy azt akarom, hogy tartsa bent a "pukit", és fájjon a hasa. Nyilván nem akarom, de lehetne mondjuk halkan, vagy kivonulni, de legalábbis nem egész nap felváltva a böfögéssel meg a seggvakarással. Annyira undorodom már, hogy a szakítást is fontolóra vettem. Nektek mi fér bele egy kapcsolatba ezen a téren? Ha elmegyünk valahova, akkor mások előtt nem csinálja, szóval nem arról van szó, hogy ne bírná visszatartani...

2016. dec. 12. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Pukizni mi is szoktunk, ha muszáj, nem fogunk emiatt fölrobbanni, ilyenkor nevetunk, de amit a te parod csinal az igenytelenseg, engem is zavarna.

Jogos, hogy szeretned, ha ezek nem lennenek, hiszen igy nagyon nehez a masikhoz vonzodni, hogy direkt undoritoskodik.

Ha keres ellenere sem hajlando a te igenyeid figyelembe venni, akkor gondolkodj el, hogy akarsz-e egy egesz eletet ilyen emberrel leelni, aki egyaltalan nem tisztel teged.

2016. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos hogy otthagytam volna már. Nem azt mondom hogy nem fordulhat elő, de azért ne csináljunk már belőle rendszert. És ne így. Tiszteljük már egymást annyira hogy nem ilyen undorító módon csináljuk.

Szóval ennél jobbat érdemelsz!

2016. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en sem turnem. Nalunk egyaltalan nincs minden nap sem valami undoritosag, nemhogy minden oraban, ha neha valamit csinal a parom, az nem zavar, mivel ritka.
2016. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

4év 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és nemrég kezdtem el szellenteni mellette ha együtt vagyunk, ő a kapcsolatunk szinte legeléjétől!

Cikinek tartottam,de inkább kiengedem,minthogy fájjon utána a hasam!És igen,elő szokott fordulni nő létemre h büfögtem!

Ilyenért NEM szakítanék a párommal,normális dolog h szellent böfög,az nem normális ha valaki ennyire befeszül mint te!

2016. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Elöző vagyok, ez amiket irtál nem normális,hogy jelenlétedbe meg amugy is túrja az órát,a lábát meg minek szagolgatja?
2016. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Hát amit a barátod csinál az tényleg suttyósság.


Nálunk csak a böfi megy, de az is csak az ő részéről hallhatóan, én halkan szoktam, csukott szájjal.

A puki szintnél még nem tartunk, bár jó párszor halljuk, ha a másiknak ki kéne engednie a gázokat, mert elég hangos tud lenni ott bent, ha már nagyon kell és sokat, de nem filozofálunk rajta.

Nekem az első trauma az volt, amikor a levegő kijött a puncimból szex közben, és olyan hangja volt mint a pukinak.

Az elsőt gyors magyarázattal megtoldottam, nem akartam, hogy azt higgye ami nem történt. :D

A következő alkalommal már csak nevettünk rajta percekig, folytatni se tudtuk amit elkezdtünk. :)


Na szóval a lényeg, hogy kulturáltan is meg lehetne oldani a szellentést, de nem akarja, nincs rád tekintettel.

Jogosan vagy kiakadva, és nem lenne meglepő ha szakítanátok, mert ezt a végletekig nem lehet tolerálni.

2016. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%

A szellentés, böfögés természetes dolog, viszont lehet kulturáltabb módon is művelni. Nem feltétlen kell félrevonulni, sokszor nincs rá idő, de azért nyilván nem egymás orra alá csináljuk.

A többi viszont iszonyat nagy igénytelenség, amit írtál. Engem ez már zavarna, pedig elég elnéző vagyok. Az a jó, ha az ember önmagát adhatja a párja mellett is és nem kell feszengeni, de azért van egy szint, ami elválaszt minket az állatoktól.

2016. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Normális, de ez már nem az. Nem állatok vagyunk, nem vagyunk ösztönlények. Puki oké, büdös rotyogósat fingani a másik orra alá parasztság. Érezni, hogy mi lesz a várható. Ha annyira felvagyok fújódva mint egy hőlégballon akkor kimegyek a wc-re.

Mindenki tud üvöltve böfögni is, elég egy kis levegőt nyelni, de egy szénsavas ital vagy jó kis vacsora után nem szokott az ember mennydörgést kenterbe verő hangokat hallatni.

Orrtúrás? Még nem láttam a párom. Én szoktam néha, a fürdőben megoldom és kézmosás követi.

2016. dec. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj , de nagyon jót nevettem :D Egy bizonyos szintig belefér.. Én férfi vagyok , van olyan , hogy szellentek barátnőm előtt ,de a többi nem jellemző rám , több mint 2 éve vagyunk együtt... :D Az igénytelenség nagyon taszítana... a fogmosás és a koszosan lefekvés lenne nekem a kegyelemdöfés :D Én biztos , hogy ha befeküdne mellém büdösen, koszosan büdös szájjal , akkor megfognám és leönteném egy vödör vízzel.. :D
2016. dec. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%

Nalunk a ferjem pukizik de sosem azert h bosszantson, ritkan bufog,nem szagolgatja a labat es mindig fogat mos mielott lefekszik. En ritkan pukizok, szimplan csak ritkan kell (mazli:-)Nekem az a mennyisegu pukizas amit o csinal az sok de most ezert nem fogok elvalni,befujok illatositoval es el van intezve.


A parnamon illat permet van, szal nem erdekel. Neha megjegyzem, h waaaaaa ez durva volt, rohogunk egyet es ennyi:-))Orrot nem tur, csak geppel szorreleniti.


Sztem ha megvan a pasid alaphigienijaja azaz fogmosas, furdes akkor nem csinalnek nagy ugyet a dologbol, de ez en vagyok.

2016. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!