Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális "elengednie"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális "elengednie" magát valakinek a kapcsolatban (böfögés, szellentés, stb. )?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, és akadt egy "kis" problémám. Már az első közös hónapjainkban is elengedett mellettem néhány "béke galambot", de mostanra már addig fajult a dolog, hogy nem telik el óra úgy, hogy ne csináljon valami gusztustalanságot. Fingik, böfög, az orrát túrja, a seggét vakarja, vagy megszagolja a lábát...Gyakran lefekszik fogmosás/fürdés nélkül a tiszta ágyba. Már nem egyszer próbáltam vele beszélni, de kb. kiröhög, vagy megkapom hogy érezzem megtisztelve magam, hogy el tudja engedni magát mellettem. Néha megkapom, hogy mit képzelek magamról, hogy azt akarom, hogy tartsa bent a "pukit", és fájjon a hasa. Nyilván nem akarom, de lehetne mondjuk halkan, vagy kivonulni, de legalábbis nem egész nap felváltva a böfögéssel meg a seggvakarással. Annyira undorodom már, hogy a szakítást is fontolóra vettem. Nektek mi fér bele egy kapcsolatba ezen a téren? Ha elmegyünk valahova, akkor mások előtt nem csinálja, szóval nem arról van szó, hogy ne bírná visszatartani...

2016. dec. 12. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Igazából lehetne azt mondani, hogy ami alul-fölül kijön, az természetes és senkinek sem illatos. Én mégis azon az állásponton vagyok, hogy illik megtisztelni a másikat (főleg ha azt zavarja!) azzal, hogy az ilyen dolgokat valahogyan diszkréten intézzük (átmegyünk másik helyiségbe, wc-re stb.). Nem mondom, nálam is becsúszott már elég puki, de ezek nem voltak "szándékosak", mert pl. nevetéssel jött ki. De ha érzem, hogy jönne, akkor úgy intézem, hogy ne a férjem előtt. Ő sem csinálja előttem. Ettől függetlenül ha becsúszik nincs probléma, mert ezek természetes dolgok, ezt mindenki tudja. Viszont az olyanok, hogy segget vakar látványosan, fikázik, nem fürdik, nem mos fogat, úgy fekszik le, hát elég visszataszítóak, engem is zavarna. Igénytelen, egyszerű ember benyomását kelti...
2016. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Egy átlag ember naponta szellent 1-2-öt max. Na ő egész nap zabálja a chipset, a szénsavas üdítőket, pizza, sültkrumpli meg minden, ami szemét...ezért kb. 10 percenként kienged egy orbitálisat, és jókat röhög rajta, vagy észre sem veszi már. Az a baj, hogy nem hajlandó mást megenni. Ez külön dühít, hogy már most tönkreteszi teljesen az emésztését ezzel a sok mocsokkal. Sokszor összevesztünk ezen, hogy legalább egy hétig ne vegyünk chipset, de hallani sem akar róla. Mostanság gyakran rágyújt a lakásban, és mivel kicsi a lakás....könnybe lábad a szemem, amikor bejövök. Másrészről meg az összes ruhám büdös füstszagú, és úgy kell dolgoznom menni, hogy árad belőlem az a bűz, az egészségről nem is beszélve.
2016. dec. 13. 15:18
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, azok alapján szerintem felejtős a pasi.
2016. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pitsába ezt az undormányt, találsz helyette 1000x különbet!
2016. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pali egy eléggé sutyerák földmûves.

Nem megengedett,könyörgöm az ember annyiban különbözik az állattól,hogy tud diszting vàlni.

Undorító amit csinàl,én soha nem tolnék oda az orra alà szàndékosan soha.

Max ha alvàs közben nem veszem észre sajnos :(


29F

2016. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!