Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ment tonkre kapcsolata masnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment tonkre kapcsolata masnak is varandossag ideje alatt?

Figyelt kérdés

Parommal ket es fel eve vagyunk egyutt. Elozo kapcsolatabol szuletett egy kisfiu akinek szuletes e utan egy evvel anyuka elkoltozott. Persze ugy gondoltam az en esetemben nem fordulhat elo, mivel borzalmas belegondolnom abba, h egy kisgyerek ne csaladba nojon fel. Megis egyre inkabb a fele hajlik a kapcsolatunk ami inkabb az elhetetlen kategoriaba tartozik. Egyre elviselhetetlenebb parom gyerekes es egoista viselkedese amit mar nem tudok turelmesen lereagalni 5 honapos terhesen. Sajnos egyre tobbet jar a fejemben az, h jobb lenne kulon mint folyamatos feszultsegben...

Valojaban fogalmam sincs mit tegyek mert szeretem a parom de o csak a hibakat handalja fel es nagyon felek kiszolgaltatott helyzetben maradni vele szules utan. Mar egyaltalan nem ugy tekint ram mint az elejen. Sot mint not is kerul engem...


2016. dec. 12. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek csinált neked gyereket.

Ugye tudod, hogy a gyerek születése után se lesz jobb?

Minél tovább vársz, annál rosszabb lesz.

2016. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Én azt nem értem, hogy a nők miért bíznak egy olyan pasiban, aki már cseszett el egy családot?!

Miből gondoltad, hogy veled másabb lesz?

2016. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borzalmas, hogy így alakult. Próbáljátok rendbe hozni. Ha, nem megy akkor...
2016. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, h megvaltozik. Mindenesetre a nem torodom oldalat egeszen eddig nem ismertem. Mindketten egy zatonyra futott hosszu kapcsolat utan vagyunk. Tisztaban voltam azzal, h mindkettonkben okozott kart az elozo kapcsolat es ezert mindig igyekeztem turelmesen kezelni foleg a kisfia miatt az elozo kapcsolatanak allando emlegeteset. Ugy erzem amig teherbe nem estem addig sztem tartotta benne a lelket, h en 12 evvel fiatalabb vagyok. Addig semmi nagyobb kaliberu felelosseg nem volt...
2016. dec. 13. 02:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor első gondolatom az, hogy talán most egész másképp látnád a párod tönkrement kapcsolatát, ha hallottad volna az exe verzióját is...

Mert természetesen a csaj volt a kiállhatatlan hárpia, aki miatt pokol lett az élete, és végül lelketlenül kisétált a gyerekkel a hóna alatt az életéből. Ő meg a szegény, szerencsétlen, akit kihasznált a vipera, és most fizetheti a gyerektartást, brühühühü...


Az utolsó mondatod a kulcsa az egésznek, illetve az, hogy sokkal fiatalabb vagy nála.

Neki nem kellett mégegyszer ez az egész papás-mamás. Nem lát téged terhesen nőnek, elmúlt a szerelem. Azért viselkedik hisztis gyerekként, mert te már csak anya vagy a szemében, nő már nem.


És azért ilyen vádló, mert te is pont úgy kitoltál vele, mint az exe: sikerült kisírni egy gyereket, most meg szétszülöd magad, hasat növesztesz, és baromira nem vagy az a hamvas tinilány, akit anno felszedett. Már hiába vagy 12 évvel fiatalabb, a hamvas varázs tűnt el terhességgel, és ez már nem jön vissza.


Konkrétan ezt a kapcsolatot megette a fene, és teljesen felesleges abban reménykedni, hogy valaha jobb lesz. Olyan szinten tönkre fogja tenni az életed, hogy te se fogod sokáig kibírni mellette, és legkésőbb a gyerek egyéves korában ott fogod hagyni. Pont úgy, mint az exe...

Ő meg újra előadja a hattyú halálát, hogy elhagyta a lelketlen nője, pedig ő mindent megtett. Aztán KÉT ilyen eset után talán a harmadik csaj már elkezd gondolkodni, hogy talán nem eszik olyan forrón a kását.

De ez rajtad már nem fog segíteni. :(

2016. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az oszineseget! Pontosan ezek voltak bennem amit megfogalmaztal. Hat ez van :) lesz egy gyonyoru gyerekem! :)
2016. dec. 13. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!