Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg úgy lehet visszaszerez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy lehet visszaszerezni a volt barátnőmet, ha közömbösnek mutatom magam, és nem mutatom ki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Kedden szakítottunk. Szerintem én vagyok a hibás, mert - bár sokáig tetszett neki - de pont emiatt unt rám, mert mindig szeretgettem, és állandóan csak vele foglalkoztam. Biztos vagyok benne, hogy emiatt kezdett el már most más fiúval találkozgatni, mert megunta a "kis kedvest". Barátaim tanácsára nem rinyálok neki, hanem keménynek mutatom magam, és már most zavarja. Jövő vasárnap megyek le a cuccaimért, de azt mondta nem lesz otthon.

#volt barátnőmet
2015. márc. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már más fiúval találkozik, akkor ne is akard visszaszerezni. Jól teszed, hogy nem mutatod ki neki a hiányát, helyes, de ne is akard később sem. Keress valaki olyat, aki majd értékeli ezt a tulajdonságodat, hogy nagyon tudsz szeretni - azonban arra tényleg ügyelj, hogy ne akard megfojtani a szereteteddel.
2015. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De sokáig tetszett neki, hogy ő a mindenem, és szerintem rá fog ébredni, hogy én voltam neki az igazi. Ha visszakapnám, változtatnék a dolgokon. Úgy látom, hogy nem akar más fiútól komoly dolgot. Az majd mindent el fog árulni, hogy miután utoljára elmegyek hozzá, fog e keresni utána.
2015. márc. 19. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ebben nem bíznék,próbálj inkább továbblépni. Csak szenvedni fogsz tovább.
2015. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még utoljára vissza akarom szerezni! Nem akarom csakúgy elengedni!
2015. márc. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!