Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ha azt állítja hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Exemről van szo. 20 éves lány vagyok. 8 hónapja szakítottunk mert agresszív volt meg bántott is.Szakítás után én voltam ki, ő élte az életét, csajozott, hülye voltam és könyörögtem neki, ő pedig a szemembe nevetett azzal hogy sokkal jobb nőt talál magának tőlem. Csak a dolgok nem így lettek. Utánam futottak a hapsik neki pedig egyetlen csaj sem jött össze és még ezekután is azon volt, hogy visszaszerez majd addig, amíg nem lesz neki más csak ez nem jött neki össze. Mindenkinek elmesélte hogy amíg mi eggyütt voltunk hogyan szexeltünk...ekkor jöttem rá hogy mekkora egy gyökér palival voltam együtt. A lényeg hogy bennem volt ezekután hogy megszivatom. Összejöttem a legjobb barátjával csak a dolgok úgy alakultak hogy a pasiba bele is szerettem és már féléve együtt vagyunk. Viszont ő kötekszik, baratnőmnek írogat, hívta randizni, és neki is úgy beszélt rólam mintha én lennék egy szar ember. Facebookon letiltott, majd feloldott, nezte messengeren a képeimet, majd újra letiltott. Nem azért írtam ezt a kérdést mert érdekel, csak ha azt állítja valaki hogy nem szereti a másikat, akkor miért viselkedik így? Miközben ő baszta el folyamatosan a dolgokat.
2016. dec. 14. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik így, mert tényleg nem szeret. Felejtsd el, tiltsd le te mindenhonnan. közös ismerősöknek elmondani, hogyan szexeltetek elég gyökér dolog valóban. Nem tudom, mit jelent az, hogy "kötekszik", gondolom, nem találkoztok már.
2016. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véletlenszerűen találkoztunk már de akkor előttem játszotta magát hogy ő mennyi pénzt keres, meg folyamatosan engem figyelgetett hiába nem akartam ráfigyelni de nagyon zavaró volt már a bámulása.
2016. dec. 14. 16:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Kötekedés alatt azt értettem hogy neki állt jelenlegi barátomnak mert ,,elvett engem tőle'' (mikor már közöm se volt hozzá). Meg megfenyegette akkor őt is meg engem is.
2016. dec. 14. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert idegesíted, azért. Nem csak szerelem van a világon, ott a bosszúvágy is. Te sem vagy semmi, dugsz valakivel csak azért, hogy bosszantsd az exedet... megérdemled a sorsodat. És ha beleszerettél volna ebbe a haverba, akkor nem rágná ennyire a bendődet az exed viselkedése, pláne nem fantáziálnál szerelmet az indulatai mögé.
2016. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!